Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

www.daranok.com%2Fcool-classic..." title="https://www.google.hu/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&docid=G1p8eMZnD8OvhM&tbnid=R8TCDHdrXjutmM:&ved=0CAUQjRw&url=http%3A%2F%2Fwww.daranok.com%2Fcool-classic..." target="_blank">https://www.google.hu/url?sa=i...
Nem a marci féle rettenet van nálam, hanem egy gyári fényezésű GL1000 szép küllős kerékkel. Csak hogy legyen mire irigykedni teszek fel majd képeket róla.
Szerencsére nem kawasaki hangja van
www.daranok.com%2Fcool-classic..." target="_blank">ilyen, csak bordó
szeki nem csak a nyugereket vették meg csak néz körül a saját ismerőseid között és le fog essni az álad menyi fideszes van akik el vakultan most is arra fog szavazni
az eccerű 60 és a halál között lebegő, a postán az 5 10 forintosokat számolgató kisnyuggereket megvették kilóra meee mosmááááá 10 dkg helyett 20 dkg parizelt vehet.
az eddig is pocsék szolgáltatást de inkább kiszolgáltatottságot most még szarabb váltja fel mivel hogy nem marad haszon a szolgáltatóknál, így meg eshet hogy a legnagyobb hidegben lesz egész napos áram szünet mert az alkatrész épp nincs polcon a spór miatt, de ez megeshet nyáron is, akkor a fagyó tartalma megy a kukába
kiszolgáltatott vagy, 4 6 órás bejelentések özöne alkotja a most 4 milla dolgozót a párom 22 000 kapott 12 napi munkáért 8 órában, ez a magyar valóság. nekem is küldött a nav levélkét hogy nem voltam bejelentve, hna, csak épp azt nem tudod megnézni sehol hogy be vagy-e jelentve és mennyivel.
a fölötte állók nyomorult zsidók akik nem égtek el a lágerben.

holokauszt tagadás volt holokauszt de nem elég

modikám ezt nézegesd a cionistákról.
ápril 6 után rendezhetem?
ez itt a kérdés faszikám?
még mindig nem értem mire fő a 20ropi?
bementél vizsgára és minden oké akkor mire fel kell fizetni?
nah egy
eccerű! megállítottak és nem tetszett nekik valami, go nkh.
oda adtam egy faszinak, bevitte nkh -ra , no problem a járművel + ha már a vizsgasoron volt +2 év műszaki. de a ribbanc zsidóbérenc a sünöknél rám vert 20 ropit. ezért szeretném leforgatni még eccer a Terminátor 1-et.

na ezt
Mért érdekellek ennyire mixi
Ezen a képen rajta van pipi és jimy bátyó is
mi volt az a 20e nkh? nem értem teljesen amít a falra írtál....
engem inkább az a pár ember éredekelne aki felettük van
a kivétel az ha spray matt feketével fújták le, nitro hígítóval legyün, mint amit sedu meg vett gold winget vagy 10L hígító kellett hozzá hogy az agyhalott holland "munkáját" gágos marci lemossa szegény marci megküzdött a gold wingért csak sedunál jobb kupecet érdemelt vóna. de gondolom marci meg volt szorulva anyagilag mint mikor az öreg rd-t is oda dobta a sakáloknak.
pillára mi nem szavaztuk meg 20% lajcsit semmire
a fityesz tette be. ha rajtunk múlna már rég lógna a stadion vas szerkezetén nyakában kötéllel, míg a lánc érkezik.
április 6-án te is dönthecc a sorsukról, addig élezd a kardod, van sok önelégült fityeszesből bőven, csak ilyenkor nyitják ki a pofájukat sztán kusssssssban vannak 3 évig mint a cserebogár.
csak találkozzak velük az építkezésen.
amelyik motor már matt fekete lett az bontásra se való :(
Persze kivétel néha akad.
faszt loptam én bármit is, csak köszönhetően mivel 4éve jobban élünk, már 89 óta minden 4év után még 2014 -ben is rengeteg sok elektron csöves mérőműszerem van :(

Nem baj, lényeg a bújtatott bércsökkentés minden évben, idei évre már megint megvolt és megint rafináltan....

De az előzőt se felejtem! Tudod 20perc!
22(munkanap)*20(az a rohadt 20perc)*12(hónapok száma) perc/év! Utolsó senki 8általános segédmunkás bérével se kevés pénz!

Sőt az előttit se felejtem el! Béren kívüli juttatásból internet ki, focibelépő be!Legalább a vezéretek motorpályákat építene stadion helyett, ha már megszavaztátok Debrecen vezetésével
ekőtt a piroskaaaaaaaaa
marad a matt fekete
holnap rákérdezek egy csákóra neki porrá tört a 2000 modell és lehet meg van a légszűrőháza, abban lakozhatnak kincsek.
a 2000-es modell karbija is ilyen.
te EEEEEEEEEEEEEELOPTADD paksrúúúúúúúl a reaktort
Légy oly kedves kérlek szépen és legyél szíves kisatirozni photoshopban fekete tintával a hegesztéseket, mert még a gixxxer tulajoknak megteccik a szép zőőőd motor, maga az ETALON technika! Ahol nem reped a váz