Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Itt az a kérdés, ha utána mész fúvókával, rugóval, tűvel, akkor milyen eredmény lesz...egyik szaki szerint meg lehet csinálni faszántosan, de legalább +1 liter/100 km.

Apropó, küldtem neked mailt Nagyon kéne az a rugó, ha jó
már pár kipufogó dobon és rendszeren túl vagyok. tavaly vissza szereltem a gyárit és tengernyi nyomaték került vissza a blokkba, egy hátránya hogy 200-240 nél hangtalan 300kg ágyúgolyóvá válsz.
círka 6 hónapot használom 3000km futással. ha lesz forgalom képes motorom elgondolkodom a casco-n, kb annyi mint egy jó hangú sport dob ára, de ha levadásznak akkor marad némi támasz az újjá építésre.
azt már elvitték, és muzzy mester munkája volt.
hová lett a régi motorod?
nem megvenni teeeeee észlény csak láttad a képét
nem kell megvenned csak esztétikára mi lett volna a véleményed

megnézem
tudok egy eladót főtengely nélkül
Hali még tavaly ősszel bár nem vagyok biztos benne de talán Cápa árult egy zsír új komplett rendszert kilencesre 70 ért. Azt nézd meg.
Tényleg nincs jobb megoldás, én is erre jutottam. Kell egy másik leömlő és azt mókolni olyanra, hogy azt tegyen rá az ember amit akar.
szerintem vegyél egy másik gyűjtőt csináld meg össze kötő csövesre ! mert a gyárira nem fogsz találni olyan csövet ami szépen szól és jól is ál rajta el rontja az összképet az a süteményes tálca ami a gyárin van ! akrapovicot tudom ajánlani nekem az volt fen el volt vágva 30 cm csak akkor szol mikkor kel neki de akkor nagyon amúgy hatezerig szép mély duruzsulós hangja van
akkor nem jó 9esre.
értem. szétdarabolni nemigazán kéne. meglátom a dobot meg az árát ha nem sokat kell belefektetni akkor lehet megpróbálom megmókolni de inkább a dobon kell szabni mert a gyári csövet nem akarom bántani.
mozdult a rosseb Szeki talán valahol láttam a faszbukkon és kérdeztem az e,amit a garázsba buzerált,ennyi,amugy sradot soha nem is vennék
A kilences Doba bele megy a gyűjtő cső ha amit a zx-r árul nem 61mm a csatlakozása akkor nem jo ha csak le nem vágod a gyűjtő ki nyúló részét csak akkor nem fog semmi kozpontositani
Az a kérdés szekibácsi hogy a 7 ninja kipudobja jó e vajon az énfajta 9-esemre
Mixikém szép-szép
csak az az egy gond vele, hogy ez a 3 hengeres változat
Megfigyelnek...
Bregi ,mikor jössz Szarvasra? Meg van még a fogaskereked Vagy ha az Orosházi Mol kúton van ismerősöd akkor ott hagyom a jövőhéten.
na egy ilyen blokk kellene nekem !a citroen kacsába a kawa blokk sehogy nem fér el
Mióta vannak ilyen apró betűk? Vagy csak nekem romlik a szemem.
Vezérműszíj csere és szelepállítás után. Alakul a polírozás is. A köcsög ferdeszemű lelakkozta az összes alumíniumot
Jah, én is azt vadásztam, hogy mi az ami felmegy 98-99-re de kb. semmi. A 7r-nek hasonló a csavarosztása de a cső átmérője nem stimmel asszem.
Sedu nem kötözködés képen DE ha meg felelően van gondozva akkor bármelyik motor kiszalad a világból. A hangról meg csak annyit hogy nem villanymotort akar az ember, mert ha igen akkor ott van a másik három japán márka.
Szeki a Hátsó fék pofa felragasztása menyi időt vesz igénybe Postázással együtt kb ? S az egypár menyibe is fáj ? s ez is szinteres ? Beszéltünk mi telón kb 3 hete.