Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bolgovics airbrush
és pille könnyű, olyannyira hogy fel is borította a cimbi
Nem vérre megyünk csak leírtam a saját tapasztalataimat. Lásd én is minusz egyre cseréltem. És ennyi. De azért ne útálj
villanyoltás volt
Ez nagyon zsivány
inkább ezen nevess himi
Sracok, nem kell itt verre menni. Nem kerul semmibe kiprobalni egy kisebb elso lanckereket. Teljesen mindegy mi a cel, kivancsi vagyok, ennyi. Vagy inkabb beszelgessunk a fideszrol, az jobb tema?
ilyen lett
Ezt a márkát nem ismerem Érdekes valami házi barkács
szetesikszer....

erdekes a tl,bandit,gsxr topikokban ninden nap szerelnek XD
ilyen lehetett
Na látod. Amikor Janinál voltam oktatáson el magyarázott egy két dolgot. Alapból azzal kezdte hogy szarul ülök a motoron uTÁNA ÖRÜLTEM HOGY LEÉR A KANYARBAN A TÉRDEM Ő MEG ELMENT MELLETTEM úgy hogy rohadt messze volt az aszfalttól. Rengeteg apró dolog van. Azt mondta hogy amíg a ringen nem mész 2,05 2,10 re addig egy sima utcai motorral is mehetsz uána érdemes variálni.
szerintem felesleges
jajaaa,,deeedeee!
a ringen az első 2 köröm 3 perc körüli volt,,aztán a 6-7 kör felé érdekes módon lement 2' 30",2' 25"-re....
Talán nincs igazam? Először is ha már pályázik az ember akkor egy kormány lengés csillapítót tegyen fel ha az meg van akkor próbáljon ugyanolyan köröket menni. Ha már ez meg van utána jöhet a köridő faragás ,féktáv, kigyorsítás stb hidd el attól hogy hogy áttétellel variál az ember még körbe motorozzák a nagyobb tudásúak. Ezek az apró variálások csak a lelkünknek jó. Pl kecsón 50mp kerc körül mentem a kilencessel. Oktatás után a jóval gyengébb hatossal rögtön két mp javultam. Pedig még nem is forszíroztam agyon a dolgot. Erre jött egy 250 es apríliás és úgy körbe motorozott ( 42 mp ment) mintha álltam volna. Lényeg előbb maximálisan ismerjük és kezelni tudjuk a motort utána variálhatunk a világba.
Hidd el a minusz egyel jól jársz. Kezd azzal és lassan tudod tovább ragozni. De szerintem mi még nem vagyunk akkora spílerek hogy a mp ért harcoljunk
Epp palyara akarok valami kompromisszumos megoldast, mert kozuton is hasznalom es nem akarom azt se, hogy hulyere forogja magat, de palyara ez tul hosszu. -1 mindenkepp kellene...de majd kiszamolom.
Koszi, ezt kerestem!
őőőőőőőőő..akarom mondani : nem kéne ennyit zabálni...
Fogyás az a gazadagok hobija