Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok
hallom bogyesz rámozdultál a gixer haver épített srad-jára.
a B dob egyben van az összekötőcsővel.
melyik? 9r?
Mert a 6r,7r tuti nem egyforma, hatosnál belenyúlik a doba belülre hosszan a cső!
Fűrészlap megoldja a benyúlást
33000 km-nél nem lesz csapágyas. Kétszer fogom kb. használni. Egyszer elmegyek vele egy hosszabb útra egyedül illetve az asszonyt is felültetem hátra, mert az R1 csak egy üléses. Ennyit csak kibír.

Kawa kipu: 60-as belső cső, 90-es csavar osztókör (120 fok) 120-as palást átmérő.
hmmm ez jókérdés volt valamennyit benyúlik de szerintem nem sokat. küldj képet a hihi83@freemail.hu-ra irj egy árat is és ha tetszik akkor leveszem az enyémről a dobot és meglátom hogy mennyire nyúlik be.
Baszki kiment a fejemből.
Ma hazamegyek a csavartávot megmérem.
Kérdés a 9r -n a cső vége "sima" vagy "belenyúlik a dobba"?
mert a 7r nél nemtud belenyúlni!
3csavaros a felfogatás.
Este lövök pár képet szobában lámpafény mellett telóval.
Helló mizus kipufogó téren ?
árúkapcsolatban veszed?
Adnak mellé sok olajat? :)
...aztán, ha csapágyas lesz ne sírj nekünk itt! Ez kawás topik.
köszy
Nem zörög a kuplung, nem csattog a váltó, stb. annak ellenére hogy 1976-os a motor, és nem 2000 körüli.
Ez a motor lehet dicsekvés volt, mert nem sok ilyen motort tudok, viszont a többi autó/motor csak érdekesség képen tettem fel ide. Talán a 6 hengeres kawasakit tudnám hozzá hasonlítani, esetleg a H2-es kawát
Leírtam már hogy felvágni egy 200,000Ft-os Yamahával még a falusi kocsmában sem lehet.
Én mindig örülök ha ti vesztek motort, akkor is ha az egy öreg B kawa, és sokat kell majd javítani hogy lehessen vele motorozni.
Szerettem a zx9-et, nem is volt vele sok bajom, mégsem lesz többet. Ha a nyáron elmegyünk motorozni a 99-es R1-el meglátod hogy miért.
Majd odaadom azt is.. persze ha elviszi a motort..
Igazabol egy db- ra lenne szuksegem. Ha hazamegyek akkor megbeszeljuk.
a C-n nincs
Koszi koszi.
Szia 330 ez alatt nem adom. Ha nem kell neki itt marad. :)
ja látom, nincs...basszameg.
Meg tudná valaki mondani, hogy a C-n a hátsó futóművön meg összekötőkön van-e zsírzópont vagy csak a későbbi/korábbi évjáratokon? Úgy tudom, hogy az E-n meg F-en van, de a C-n?
amit belinkeltem zx9B annál szebb volt és kevesebb km-el volt eladó.
de már eeeekelt
pipi rád vár vedd már meg http://www.kepesmotor.hu/kawas...
Sedu ,mi az hogy szerencsére nem kawa hangja van ? Érdekes egyfolytában ide jársz dicsekedni. Hogy is van ez ?
Nincs véletlen valakinek zx9 1999-es kézikönyv vagy szervízkönyv? Sikerült eggyet letöltenem de német, és lusta vagyok kibogarászni
hihi83@freemail. küld el telefonszámod és ha szol a haver hogy megvan mikor ér rá akkor felhívunk, de ha jól értesültem akkor ha megyünk és tetszik neki és meg tudtok egyezni akkor hozzuk is el. Kétszer nem megyünk