Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kacagányt, buzogányt, mz -t? :)
egyet fizet kettőt kap és még egy félfutó alkatrészt :D
lesz egy másik B, de az állat lefújta matt feketére
gyűlölöm azt a semmit mondó színt, amék motor már oda ér annak kámpec dolóresz. azé meg vizslatom ha nem arany áron adják.
felépítem a B-t.
én találtam egy téééép B modellt, de nincs ki a kessssss
a tiedre, érdeklődő?
jaaaa......
oksaa!
gondolkodtam is,,faszé kell eladni? most vette...
zoli, a gixer 400-at vinnék tőle, nem a 9-est
1 hónapig ne keresd őt, nyaral
Lehet tudni mennyi az ára,,,,mennyiért viszi el?
Csak hogy képbe legyek.....
Köszönöm, köszönöm!
sok sikert mindenhez!
Volt itt egy vevő Debrecenből. Megnézte a motort. Úgy véltem tetszett neki. Ha vissza jövök eljön kipróbálja és szerintem viszi is.
Sajnos!
ezt találtam:

Pityusz
[41776] tegnap 21:16
Én anno az SP1-em cseréltem XX-re,az ugyebár V2 és nem is a szarabb fajtából... Úgy gondolom,hogy nem cserélném vissza!
Ez a "pincéből tol" marhaság, 3000 alatt halott az összes V motor...
Nagy ccm-es sor4 az igazi!
Vagy csak öregszek és lusta vagyok kapcsolgatni a vátót....
Legjobbakkal is megESIK
Nyáron eldőltem mit a krumplis zsák. Oszt kicsit megkarmolódott az oldalidom. Ezt javították ki.
Szép lett, de mi volt vele a baj?
rádio 1 :
MIKOR ELJÖN AZ ÉJ ELJÖNNEK A LEGSITTESEBB ARCOK !

A TRÓGER HOL VAN?

ők annál rutinosabbak, de ők is esnek hibába.
a cimborám gépébe az olasz törte bele a kulcsot, és hogy hogy nem bontott zár volt benne csak az évjáratot tévesztették el.
én tőlük vettem az sp-t, azóta se bántam meg. nem volt gányolva. minden használt gépet alaposan át kell nézni aztán otthagyni ha gebasz van vele. az a baj sokan szemet hunynak az állapot felett a csábító ár hallatán, később meg anyáznak miatta. akkor meg már hiába.
aha, foglalt a grande oldalán
képek szerint alkalmas, cimbim gépe is onnan származik neki 11 000 volt benne meg beletört kulcs rozsdás lánc és 2001-es motorban 2002-es felső villahíd. nem szorult kicsit sem a teleszkópszár alul kerékszerelésnél.
holnap hívjál fel telefonon
ez a grandés gép?
erdekes motor jo alapotban van de sok cucc nem az ove holnap hivlak majd mert erdekes dolgok vannak a karbival