Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

te bontva árúltad a 9est, kérdésem: ha alkatrészeknek boöntva akarok MZ t eladni ami forgalmis akkor mi a hivatalos menete?
Ki kellene vonni végleg forgalomból, hogy ne adakozzak a kormányhivatalnak és a biztositóknak...
nem nem ez egy zsugoritott limitált szériás
Az lehet, mert valami nagyon nem stimmel. Mindenesetre azzal az új gumiszettel megduplázta a gép értékét
Az azért van mert a motor 97-es az idom meg 2000 utáni.
Atyaég, mi ez a hányadék? Ilyet szól nem volt törve, de ne zavarja hogy az első kerék az ekeidomot karcolja
Ami, lássuk be teljesen jogos is... Valószínűleg mindannyiunk mögött ment már szenonos turnyingmatyi... Persze a xenon az kell, de abból is az ósanos occsó fajta, amivel többet nem látsz, viszont a közlekedés többi résztvevőjét tuti zavarja majd. Én aránylag rosszul viselem, ha épp kiég a szemem.
mínusz forgalmi az első közeg ellenőrzésnél a szenonizzzzzzzzzzzóért.
Ja, valóban, nem néztem végig a videót, erre most látom
Én is gondolkozom, hogy beszerzem ezeket... De lehet, hogy kell még Monster matrica, króm markolat, 20 centis kipufogó is... ezek aztán megdupláznák a lóerőket...

No de a hatossal még nem mentem. Az új gumik már megvannak, de még nincsenek fent, és ki kell cserélni a kormánycsapágyat is, mindezeket még műszaki előtt. Amíg nem lesz rendszám, én biztos nem megyek még vele. Pedig már nagyon szeretnéééééék. Mire lesz rendszámom, addigra a Tomi lemotoroz vele vagy 1000 kilométert...
FZR 1000-ben 12 szívó 8 kipufogó!
Jaaaa,így már értem! Akkor ez mind kell nekem is a 7-esre!
No de milyen a 6-os,gurultatom már egyet a Tomival?
Viccelsz? A szezonizzó, a ledes indexek és hátsó lámpa minimum + 20 lóerőt jelent...
az
ültem olyan srad 750-en ami az m3 autópályán haladva a pálya felett repülő baglyokat világította meg, vadász puskára jobb lett volna. kínai utángyártott lámpa volt.
Mitől 131 lóerő ez a 600-as
Biztos valami tunying
a kezében egy sima szén acél hozag anyag van az pedig vörös izáson elég jól formálódik és ha az egy kipufogó szelep az könnyen el éri azt a hőfokot kb az elő csapatásig lesz jó az a szelep
Istenem...értem én, hogy 8-9 ezer forint egy darab szelep, és ha 16-ot kell cserélni, akkor az nem kevés pénz, de amennyi időt ezzel elkúr valaki, meg a géphasználat stbstb. Persze ha kéznél van akkor értem, de amúgy...plusz ki tudja milyen lesz
Ezen be fostam de fzrbe jólvan az
szelep gyártás AVIVAL FLEXEL FÚRÓVAL
nem röhög
Olvasztom én de nem szabad kapkodni mert a végén még meg szokják a gyorsaságot
te meg hogy hogy nem olvasztod az ajúminyiúmot így délelőtt a cégnél?
Szeva szeki !
volna egy kerdesem haver venni akkar egy kilences fej idomot de van nekik egy 636 fej idomja muanyagos munka meg csinalva rajta erdekel e csere es ha igen menyit kellene neki ra fizetni !? Majd a valaszt az e-mailomra ird !