Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az induktivitás jósági tényező mérő nem része a mosónak
Lehet, hogy elektron csöves, de pontos!
szeki ezek a karbik F modelre valok ?
ehez kellene amugy a kehin csovek "ha jol tudom igy hivjak " !
má mint az enyim nem ér annyit?
a piros már el is kőtt
a kredenc ződ nem ér annyit
az ár is fix meg az is hogy annyiért nem veszi meg akinek van 5 kilója már 99-est vesz.
ha láttad az állapotát így képről
annyit biz ér
pár képet lőj már arról a mosóberendezésről
nem érdemes behozni, meg felkutatni. aki többet jár kel kint hoz 5-10 db-ot, azért a max 50 000 ft-ért nem érdemes kint bóklászni napokat, úgy is kereskedőkön keresztül juthatsz mákos vételhez, a ki 17 év alatt 25 ezret beletolni úgy hogy nem borul fel nem cserél kipufogó dobot, az nem fogja hirdetgetni, betolja egy kereskedőhöz, adják el.
125800?
225800?

Nekem eddig csak olyan gondok akadtak, hogy:
-papucsban egykerózás benzinkúton
-esőben kanyarba előzés
-télen kanyar előtt jégen nem ért a fék semmit és a villanypásztort eltéptem, mivel a kanyart egyenesre alakítottam

de ezeket mind a gumi tapadási minőségére fogtam!
főleg ha valós!
mennyit írtál 55-60
engem 90 kilósan oda borított ahová akart.
kell a kondi a B-hez.
az a 25 800 km-t elég indok hogy érdekeljen
víz és pici well done persze ultrahangos berendezésben
adatlapomon mail cím de ilyen pici mosóm van, a 4hengeres sor csak szétszedve fér bele darabokban! viszont így látni nincs e harcoló német katona az összekötő csövekben és azok tömítései milyenek.
szinkronteszterem is van, amivel ilyet meg ilyet tudok.
Nem lenne értelmesebb minden cumót eladnod ami nem a kiszemelt évjáraté és behozni egy mocit kintről?
ÉN tuti B -t hoznék be, ha találnék olyat ami keveset futott és nem látott sport dobot, akkor a hengerfeje bírja és nem kell hegeszteni.
B közelebb áll a szívemhez, bár utcára mind bőven elég(6r,7r,9r), talán a 6R legalkalmasabb, a 7r a legegyedibb és sportosabb, 9r meg olyan öszvér sportos is meg keménytúrázó bigbike valami köztes a zzr1100 és zx7r közt. 1,1zizi végképp nem kéne, az már kúrva nehéz!
Utoljára is mikor javítottam egy gpz1000rx -t alig akartam kipróbálni, ezek a nagy dögök nem vékony embernek valók.
az E már kész. lett
Igen,a karbiba lóg bele pontosabban.
van egy kihűlt B kawa vázam, be kéne fűteni a kazánt, meg kéne rá valami normális búrkesz
ez talán a légszűrőházban lakozik
Neten találtam
és már nem az van ki írva hogy orosháza hanem himi ewing lend
Te meg modoráld magad mert szólok a modi bácsinak!