Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szóval van közutas, közútkezelő a családban!
és=is
Nyugodj meg cápa a kresz és a hatályos törvények szerint és te voltál a hibás
Mert nem az "út és látási viszonyoknak megfelelően közlekedtél"
Eddig fél tucat esetben törtem össze autót jobban vagy kevésbé. Minden esetben én voltam a valódi hibás (a KRESZ szerint egyébként nem), mert minden esetben volt olyan pillanat korábban, ahol másképp döntve megoldható lett volna a helyzet és gond nélkül oda érünk, ahova indultunk. Ez nagyon messze van a nyilván tökéletestől. Ettől függetlenül arra a típusú államformára amely kizárja, hogy nulla fok alatt megfagyjon a víz és teljes mértékben leveszi a felelősséget az állampolgárok válláról még várni kell. De addig is a jog és a kötelesség fogalmát, valamint felelősség és a polgári jelenlét fogalmát borzasztó rosszul gondolják az emberek.
Nyilván te soha semmilyen pillanatban nem hibázol. Nyilván tökéletes vagy. Nyilván.

Nyílván elkéne indulni 4 órával hamarabb oda ahova elakarsz jutni, mert kurvára járhatóak az utak. Amit leszarnék. Csak nyilván nyilvánosan azt szajkózzák hogy felkészültünk, nem ér minket meglepetés.....azok akik nyilván te szerinted nem hibásak.

Én kérek elnézést cápa, hogy haladnék azon amiért adózok ja és nem 200-zal hanem csak 60-al!
EZ itt jelenleg faszvero motoros forum.
Mit szolnatok ha egymaset vernenk?
De semmi buzulas!
Nyilván, mindenki hibás azért, ha beesel az árokba csak Te magad nem!
Menjetek a koponyegre idojarast jelenteni!
Hát ha már átülök egy másikba nem várok semmire hanem megyek tovább!
Nem jött sms, hogy ülj át egy másik autóba és várd a segítséget?
Ne csodálkozzunk az illetékeseket váratlanul érte ez a téli időjárás
Vigyázz magadra inkább csigába menj,,, de oda érsz. Úgy riszálta magát a kocsi csavargattam a kormányt, mint hülye gyerek a kitűzőjét.
Már előre parázom én is. Hétfőn irány tompa 5 tonnával ,persze ebből 1,5 t túlsúly. Szerintem lesz félnap mire odaérek.
innen jár oda egy cég,akik a betonozást csinálják!figyeld a Jova feliratu autót...

Kutya bajom, no meg a kocsinak sincs. Egy kis pörgés forgás, Ifa fékcsík a gatyámba aztán egy kicsi árok. Kiszálltam, akkor majdnem nyomtam egy hátast a jégen. Álltak meg segítők próbáltuk kitolni, hát nem ment. Aztán meg állt egy Navara azt kihúzott...

Szevasztok trogerek!
mond ki
Remélem te megúsztad. Mi történt?
Sziasztok! Hát bekövetkezett az amitől féltem.
Úgy el szálltam kisteherrel mint a győzelmi zászló.
Azt mondták hogy előre lesózták...... meg felkészültek! Fel a jó kurva anyjukra készültek fel arra, de azt én is megbasznám!
dettó itt is a helyzet.
a cívis kúrva annyát kósánal és a kibaszott fideszes rendszerének.

a stadionja épül hogy az legyen a sírja a rohadéknak, 1000 ittasan hőbörgő hülyének. pénteken 1/2 9 kor rendelték meg a takarítást. nyomorult barmok, most sincs takarítás az utakon. 3.5 milla a takarítás naponta, mi lett volna ha december 1 től minden nap fizetnie kellene a takarítást.
Bocsánat..
Hóótúúróóóó.
Nem hát,,mit vártál...
majd ha 15-20 centis lesz,és a hódúró is elakad....
Hó napot mindenkinek
Itt meg alig lehet közlekedni mert basszák letakarítani az utakat.
jó nektek