Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szólás szabadság olyan nincs
kitálalni az igazat olyan sincs
titkosítani mindent 90 évre az van

nekem ilyen parlamentre és rendszerre nincs szükségem .

kissé érdekes hogy csökkentgetik a rezsit 5-8 % al, de a munkabéreket nem növelik. ha jársz kelsz láthatod hogy egyre több kirívóan drága jármű -nem motor- jelent meg az utakon, és egyre kevesebb átlagos- pöstöt ne nézd - az autópályán 20 autóból 1 huhuki stift 5 bmw 5 ódi 5 vw a többi a futottak még. a kutasok mondták.
Meg Putyinnak az országgyűlésükön elmondott beszédéért!
Aki ott akar élni álljon be a sorba,akinek az orosz mentalitás,stb.nem tetszik,az ne akarjon odatelepülni!
Ennyi!
te is egy szavazat vagy. de 4 évig hol voltak ezek a szarháziak nem tooom amit kifőzünk igyuk is meg
egy új lehetőség a tisztulásra. úgy hívják az országot ahol élsz hogy magyarország. aki magyar az kapja meg ami állampolgárként megilleti, aki tudja bizonyítani hogy itt dolgozik az maradhat-tanulhat a többi irány haza. csak nehogy elfajuljanak az események és a légkörön keresztül küldjük őket haza.

tiszteletem az ukránoknak, csak meg ne álljanak míg ki nem dobják az elnöküket a palota ablakán.
Mivel őket nem engedik a médiába,így csak ez marad meg a net!
itt a te jövőd is a tét. vagy megtisztítják a közéletet a korrupciótól, nem fizetgetéstől, 4-6 órás bejelentgetéstől ..............................
és rendet raknak ha kell csendőrséggel is akkor már megérte.
el kellene felejteni hogy egy naptári év 14 hónapból áll, csak azok szavazhatnak akik magyarországon élnek, a külföldiekből köszönjük nem kérünk, meg sorolhatnám. nincs szükségünk menekültekre, cigókra, második honfoglaló zsidókra -akik ázsiai sátoros kazár barbár hontalan földönfutók- kínaiakra. soroljam
Sajnos nem véletlenül!
a meggyőzés részben nem a mi feladatunk.
de amit az mszp kongresszuson láttam az kiábrándító.
csak a lámpát nem látom
Én személy szerint gyűlölöm a politikát,de 5 embert már tutira meggyőztem,hogy oda teszi az X-et ahova én!
Ha valami hasonlót elér minden olyan ember,aki négy éve a Jobbikra szavazott,akkor vége a bekebelezésnek!
És ez nem lehetetlen alulról építkezve!
Ne politizáljunk uraim!

Majd megint megszavazzák nekünk 2/3-os többséggel a külföldön élő, dolgozó, adózó honfitársaink a fityiszt. Mert hogy az nekünk milyen jó lesz!
Helló!
Pedig küldtem akkor azonnal
De szerintem kuka az is!
szasz! nem küldtél képet a lámpicskuról!
Helló!
Erre alternatíva a Jobbik!
Más megoldás nem létezik.
Ezt az idén vagy felismerik tömegek,vagy kakukk!
ehhez én kicsike vagyok. de igaz!
bizony van benne valami . most, mert 4 év alatt megszállnak bennünket a zsidók.
minap néztem az ároktői banda felvételét. ők nem bűnözők, épp most szabadult egy kis bolti betörésből ami nem bűn hanem élet helyzet, elveszik amik nekik járnak.ők nem öltek meg senkit, svájcba pedig dolgozni menekültek, félig borotvált fejjel.
végülis van benne valami Tükröd van e és ha van menny az ára párban? egyenlőre csak érdeklődök
helló csináltál képet ?
lehet változtatni. és ők majd harapdálják a rácsos iskolába egymás péróját.
az a baj hogy mindegy melyik ujjam harapom úgyis nekem (nekünk ) fog fájni.
én se fogok!:-) tele van a tököm ezzel a sok rohadékkal!
a gyenge államot most cserélhetjük
találkoztak fideszesekkel az építkezésen, a festők mind az
de volt olyan nyugdíj előtt álló sárrétudvari papa aki sem a fideszre sem a komcsikra nem fog szavazni.
nyugi,ezek is megszokták már,hogy nem fizetik ki őket!manapság ez a trendi!gyenge államunknak köszönhetően...
pedig jön még