Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pesten egy szem hó sincs. Ami szállingózott tegnap az se maradt meg, amint leesett fel is száradt.
ménem engedi
12.04-töl deszépen zörög
Így jártál.
A közút már csak ilyen amugyis mit képzel magáról ez a szemét hó hogy jan 25.én le mer esni annyira azért nem hiányzik a panel. szemét időjárás mig szét volt szedve a motorom addig fasza idő volt mihelyst összeraktam azonnal leesett a tetű hó
Mazsolazx9 gyere cseréljünk Na most ki emlegette a havazást, jöhet a pofonjáért Ráadásul úgy néz ki hogy a közút kezelőt meglepte ez a téli időjárás (jan 25 én ) hogy hull a hó. Mert nem takarítják az utakat.
Szép napot mindenkinek. Most sirom vissza a panel lakást, egész délelőtt havat lapátoltam és mire kész lettem kezdhettem volna újta de kibaszok vele megvárom mig eláll és akkor lapátolok vagy majd ha elolvad
kawabiker most kerülj fordulj egyet a zx7-el
jön lefelé rendesen.
Hiiii basszus. Na most kerüljetek egyet motorral.
Persze, hogy ki
Két hét alatt csak belevertétek a gixeresek fejébe, hogy a zx 9 mennyivel jobb motor az övéknél.
kihúnyt a tűz a gixer fórumon is

szasz karmi
kedves egészségére
küdtem kísérőt is, az oda lett?
igaz a posta előtt vagy 1.8 magasról elejtettem a csomagot, de ha a pálesz túlélte
Áh, ugyan. Inkább majd a hátsó rugót, fontosabb lenne
Egyébként csak kíváncsiskodok ennek kapcsán. Egyszerűen sehol semmi infó arról, hogy melyik évjárat dobja melyik másik évjáratra jó. Az a fura, hogy egyes gyártók árulnak dobot úgy, hogy 98-03 (például Yoshimura, Ixil stb), más gyártók (pl. arrow) meg évjárat szerint külön-külön. Ja és mindegyik felcsavarozós ezek közül, tehát nem "slipon".
ha lemérem
Nálam is esik a Hó...Fejérbe
Majd küldök nektek
szia Jimy hogy vagytok?
Hó?! Az meg mi?
Havas jó estét..zöldek és tarkák...