Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

No, ma a bodzaszedőkre ittunk, bodzapálinkát.

Köszönjük Szekibá!
Eddig nálunk is egy plusz 10-15 ezer még rá ment. De most szerencsém volt ,találkoztam egy ismerőssel és csak a vizsgadíj maradt.
Nálunk is mindent meg lehet oldani, csak ára van. Azt inkább beletankolnám.
Nálunk a vizsga csak egy délelőtti program vidám nevetgetésekkel Most tolták át a kocsit egy két hiányosággal

Vizsgára a gyárival menne.
Ne méregesd ,hajtsd le és tegyél fel egy slip-on dobot
Nem tudja valaki véletlenül fejből, hogy mekkora a 98-99 évjáratnak a kipufogódobján a csavarok milyen távolságban vannak és a bemenő cső mekkora?
a cimbora 2.3m vette annó hayabusát, szép festéssel.
mint utóbb kiderült,törött utólag hegesztett vázzal.
egy év pereskedés után jött a volt tulaj feldobta egy zöldség szállító kisteherre, vissza adta a lovettát, és tovább állt
3 hónap múlva hívja egy csákó hogy vette egy hayabusát
aminek a forgalmijában a cimbora neve szerepel, kinyomozta a telefonszámát, mondjon már pár szót a motorrrrrrrrróóól
van akit letaglóz, van aki reklamál, van ki együtt él ilyen parány dolgokkal. van aki meg beborítja a kaput érte, és járjátok a bíróságot.
nem fényezem, de ha óccó volt az ára akkor megérte, ön nyert.
ha árában adták, szívhatod a fogad hogy annyiért jót is adtak volna.
ha pedig a piaci ár felett vetted kezd fenni a kést.
nem nem máshol láttam, nem vok szerelő
nem vágom mit karattyolsz
corolla
Viccelsz? Nálunk még a szenes-kályhán is titán füstcső van!
Azon a linken találtam amit a ruhás topicban feldobtál. Semmi bajom a kis kínaival, tudnak ők jó minőséget is gyártani. Nevesebb gyártó ruhái pedig csak használtban jöhetnek szóba, de ami érdemes a megtekintésre az mindig messze van és mire leszervezem az utat gazdaságosba addigra eladva. Egyébként sokan meglepődnének, hogy mennyi kínai termék van ami papíron nem is kínai.
9 kilos titan rendszer?
Milyen járműre kell akkora?
Dizelmozdony?
Sokallom a tömegét !
egy helyen árulják a oneforce -szal és kidolgozásban is elég azonos.
Nem kizárt egy helyen gyártja a kis kínai csak más cimkét var bele!
Nekem 2008 óta bírja a oneforce, tény nehéz de nem szakad, jó a zippzár is stb, a fehér részén kopott elég hamar ki a festés.
Volt idő amikor napi szinten motorral jártam melóba!
se 9kilós kályhacsöved titánból
Ilyet te is tudsz csinálni, csak 5-6 évig ne cseréljél olajat
1
Szekikém, ha igaz amit jimy jósolt, hogy hamarosan nincstelenül, egyedül, távozol a földi léttől azért még ne csüggedj
Alkoholista még lehetsz Állítólag sokaknak bevált
Elég rövid az életvonalad, viszont anyagi sikereid azok nem lesznek, és hát a szerelem sem tartogat számodra semmi kecsegtetőt.
De ha küldenél a tenyeredről egy rendes fotót, lehet, hogy másképp tenyérjósónék.
Mondhatni, Víres a torka!
még az első hibák elmenének de hogy kavics a vezérlésbe
akkor az van a karterba is és kapot nyílván a henger is a nikoszíl meg szereti az ilyen dolgokat