Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

baszátok meg,nektek is tete az oldal reklámokkal,meg sok faszsággal?
akkor már ez Csimbi
http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsx-r_1000-74578
12
akkkó csak jól láttam......................
én 1.5 aladt nem találtam normálist,ennek viszont jó az árra,bár aszondja Mixi van vele gond,első futómü,töltés,váltó
lehet hogy fasza meg tudna mesélni de az enyém keresztbe hosszába meg ette !
ez
http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbr_1000_rr-7425949
nekem már gyenge
közelít a hülyék királya ...........
ez már nincs meg el kelt tegnap előtt

bogyó ez jobb választás lenne a hondánál az egy rakás fos
úúúú bazz, igényesen átépített 900rr ez aztán építés.
ez a honda is jó választás addig míg az egyik képen a háttérben fel nem tűnik a csimbi motorja, onnantól kezdve tudna mesélni ............
a 929-en a legbutább injektor van, fék ok. futómű jó, fogyasztás 7-8L, váltó nem kompatibilis 954-el, kipufogószelep macera,elrepedhet a blokköntvény, és a gixer 1000 az egy nagy lépés előre ehhez képest.
az méék?
amit a Mixi mutatott az sem rossz,csak naon occó
Csimbi tuti nem ugy gondolkodik mint te...
(meg itt senki).............
Ez most jó áron van Ha nem a debreceni kettétört 929 összelegózása akkor még jó is lehet, csak sokkal gyengébb, mint a többi vele egyidős sportgép. Ami nem lenne baj, csak többet is eszik, mint a többi. A fékre legalább nem kell költeni
Végre valaki úgy gondolkodott, mint én. Jó futómű, jó fék, utolsó fejlesztésű karbi egy tartós blokkon. Ráadásul kényelmes is
Már csak egy fiatalabb idomszett kéne rá és kész lenne az ultimate verzió
szerintem círka ott lehet az ára ha sérült volt.
de ennyi pénzért lehet is.
mikor leszel debrecenben?
pont tegnap nézegettem,de köszcsi
Köszönöm a segítséget.
a dob: csimbinek az kell hogy a dobba ha bele kukkantol láccanak a kipufogó szelepek.
van hogy nem az extrém hangot kedvelik, pl a rabócsin fele/fele az arány vannak kotú hangú dobok, de van amelyik halkabban de jó szólammban órdít.
igen
a lengővilla az F-es 02-03, de a rugóstag az 10R.
a tank is 98-99, de eredeti festésű, lehet ez volt kéznél eredetiben az utasról lemondtak végleg de aki ennyit bele feccöl készülhet szerpentinezni.