Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Két Zsákkal veszek
Ne szórakoz nem kell már a kutyának se. Amikor most van akció a lidl ben egy zsák krumpli mellé gsxr-t kapsz.
Eladó....(csak 1 a sok közül)
köszönöm

Gratulálok,,ügyes húzás volt!
Leszarom,,,
Csak az nyugtat hogy Kawa napon sikerült 1-2 "nagymenő" mellett elsurranni....
Arrol meg nem tehetek,,se a motorom hogy a 10-es ugy ment el mellettem a célegyenesben mintha álltam volna....
Na jah

Megoldom valahogy
Gaben még jó lesz össze számolni a szavazatokat
Himi hagyni kell őket. Mi sehol nem vagyunk a nagy gp menők mellet.
Jáccák az eszüket az 1-2 mp-en....
Most én voltam gyorsabb,,,,neeemmnn most ééén!
Mint a gyerekek az ovodában...
Akkor örüljenek neki mint majom a farkának. És akkor mi van ?
Leszarom amíg a nagy menők ( legalább is azt hiszik magukról) arról dumálnak hogy hány mp faragnak addig mi elmegyünk kajálunk dumálunk és jól érezzük magunkat. És nincs fröcsögés. Én is szeretek pályázni de sajna az anyagiak nem engedik hogy minden hónapban lapra vágjam. Akkor inkább marad egy kis bohóckodás.
michelin pilot power 2ct vettem 2012esket olyan 90%-osakat 25ezerért. Készen lettek a felni festések is már csak gumit kell rárakni vasárnap és lehet összefelerakni a gépet kész a kutyacsont is 2-féle állítási lehetőséggel, ujj fékek is megvannak. Ugyhpgy vasárnap meló ezerrel és hétfőtől királyságvan készen lessz a gépsárkány.
Sziasztok.

Feltettem a képeket nézzétek meg.Mostmár lehet szavazni :)
Bocsi Csimbi ,csak nem hallottam felőled ezért bátorkodtam feltenni a képet.
na gratula nekem már nem lesz rá szükségem el lehet adni csak ki kell várni, nekem a tiedtől újabb és újszerű volt, még sem kellett így becseréltem, nem sport túra gumi volt még sem kellett. akivel cseréltem neki pont jókor jött, épp műszakira ment a vasa, 2000 km futás meg sem látszott benne. egy jó sport guma olyankor már félidős
szekibácsi elkeltek a gumik.
Vasárnap este lesz összerakva majd rakok fel képet ha kész.
Gaben én is nevezhetek?
Szép estét 9-esek.
Hülyegyerek ennyivel került többe a pályázás, mint a kawa tulajoknak. Ugyanott a hringen.
Szia

Este 6 ig lehet utána elkezdem feltölteni a képeket
meddig lehet
Sziasztok
5000-ért max kis pályán körözgethetsz egész nap, hringen vagy hasonló méretű pályán egy picit drágább, ha nem csak egyet akarsz menni. Szóval nem tudom miről beszélünk. Meg tankolni is kell ám!
Hülye gyerek,,az rendbe van hogy 5-6000-ért pályázgatsz!
És oda hogy mégy?vagy neked az is ingyen van?Az ilyen móka + kltségekkel is jár....
Ugyhogy ne játszd itt az eszed a nyugtával....