Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm!
ámen 9363! viszont kívánok minden jót és olcsó benzint.
így gondoltam én is
a fasz kivan ezzel a tesztpilótasággal,,,,nem unod még?
neked is!
mielőbbi felépülést!
Szeki és Bogyesz!
Köszönöm a jókívánságokat!
Az estéhez jó szórakozást kívánok mindenkinek,a 2014-hez pedig erőt,egészséget,és sok időt a hobbynkhoz!
Ha abból gyárt amit tőlem vett akkor ahhoz nem kell kapaszkodó! A kapaszkodó felfogatási pintjai a csomagtartóé is!De tök faszán lehet majrézni a csomagtartóba is!
unatkozol?
szép nagyon, de ha fel akarsz kötni egy táskát hátra, hogy magad mögött tudd a civilizációt, és kipróbáld a nomád életet akkor használhatatlan. a magyar utak megrepesztik az anyagát, kihullanak belőle a csavarok
menetrögzítővel visszarakod
kirázkódik a helyéről az anya a műanyagból
van hogy el is hagyod
csak óvatos tudsz felkötni rá bármit is amit szintén elhagysz
98-01 faidom kapaszkodóval+ ha basi gyárt csomitartót akkor azt felbiggyeszt és góóó.
no fear motoros csimmma újszerű állapotban eladó. 45, de inkább 46-os méret. 15 000 ft.

killer: nem az enyém, ezt is úgy ajánlották mint a mazsola bőrgúnyáját.
ha valakit érdekel adom az eladó elérhetőségét.
nem vok beszerző
el engedtem a 2002-es faridomot is az útjára, remélem másnak nagyobb szüksége lesz rá.
értem gyógyulgassál akkor
Boldog új évet mindenkinek!
Szeva!
Ezt most még nem tudom,de ugyanolyan esélyes az is,mint bármi màs!
A balesetkor csináltak azonnal koponya Ct-t,mert fejjel mentem a BMW-nek,akkor ott minden ok volt.december elején elkezdett fájni a fejem,és a Ct és az MRI is mutatott valamit a jobb oldalon,ahova az ütést kaptam. Na ezt kellett onnan kidobni!
minek hasigatnak téget Atilla?még a baleset miatt?
Üdv !
Olvasgatok én mindíg,főleg az elmúlt egy hétben volt rá időm Debrecenben.
Tegnap hazaengedtek,jól vagyok,csak még egy pár hétig óvatosba kell mocorognom. Van egy tízcentis függőleges vágásom jobb fül előtt,csak ennyi látszik. Egy hónap alatt összerakom magamat,nyár elejére a motort,és annyit fogok motorozni mint még soha! 4 hónapja nem ültem motoron,ilyen 2005-től nem fordult
elő velem.Szóval most ez a helyzet nálam!
olvass és láss !
Pont akartam kérdezni hogy ő hova lett.
üdv 9363!

ha olvasol bennünket akkor mihamarabbi felépülést és gyógyulást kívánok neked !

boldog új évet márkatárs!
Szuper!
Ez jó rá?
A plexis ram airos megoldás viszonylag olcsónak tűnik.
Ez mennyi?