Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

láttál valamit azzal a fejidommal?
nem siklottunk el fölötte.
ha vissza olvasol akkor már többször kiveséztük még ábrákkal is illusztráltuk hogy mi kell a zx sorozat működéséhez.
ha leveszed a fejidomot és vele a komplett ram air rendszert akkor ne számíts arra hogy a motorod ugyan úgy fog működni mint régen. a zx sorozat a ram air-nek köszönhetően többet tol fékpadon, mint évjáratban meg egyező karburátoros ellenfelei.

ha úgy döntöttél hogy idom nélkül fogod használni sajna neked kell ki kísérletezned hogy eltaláld a saját motorod beállításait.

én biztos hogy nem tudok semmilyen karburátor típust ami megfelelhet a zx9r hez. az esélye kicsi, de talán meg eshet hogy a zx9R B szériára fel lehet szerelni a síktolattyús karburátort aminek a szívócsonk kiosztása megegyezhet a zx7-zxr 750 típuséval .

a bregi nevű srácnak van ilyen karburátora, aminek előbb az árával -400euró- kell meg barátkoznod, majd sztán a karbival ami vagy jó vagy sem.
nekem is volt csupasz motorrá épített zx9R-em, nem dicsőség, nekem sem sikerült megoldanom a ram air nélküli problémát.
Egy olyan kérdésem lenne, hátha van valakinek tapasztalat az ügyben, hogy jet kit-et keresnék a motoromhoz. A kérdés, hogy az általam talált három gyártó közül melyiket válasszam, Factory, Dyno és Ivan's Performance. Ami adott a motoron, az egy full akrapovic rendszer és kap még egy sportlégszűrőt is.
Köszi a segítséget előre is! :)
Közbe megnéztem a fotódon, hogy suzukid van.
Már feltettem a kérdést, de átsiklottak fölötte.
A zx9r-e milyen karbi megy fel a gyárin kívül?
Nagyon fontos lenne.
Köszi!
Neked le van csupaszítva a vasad?
Lehet egy kérdésem?
nekem nem ment át a fighter fejidommal pedig hidd el hogy ismerek már szinte minden jakubinus puttonyszájt a Carmó suzukiba ugy engedték át,ha teszek rá egy olyan lámpát amibe benne van az E jelzés és a cikszáma szerint valamilyen motorra való nem audi gyári ködlámpa igy kapott egy szééép rozsdás Nyeper lámpát azzal át engedték
ésszerű ötlet, de az álmok azért vannak hogy eccer megvalósuljanak.
ne add fel összejöhet még.....
itt a fórumon csak te szoktál anyázni buta gyerek

ezért sem szólnak hozzád

itt legalább ha nem is egy húron pendülnek a fórumozók, de a minimális tiszteletet meg adják egymásnak.

itt vagy te vagy a kivétel vagy nem is közénk/ hozzánk írogatsz.
mi az anyád van?
Ez egy nagyon ésszerű meglátás! Szép az így is a cápa fejidommal!
Akkor ez jó kis pénznyelő ötletem lett volna. Köszi még1x, a gyors választ. Inkább ezt a pénzt beletankolom a vasba
Régebben vettem mikor a 400-as gixernek bindzsiztem a fékét. Kimaradt egy 3/4 liter, ez fog belemenni.
cápa is köszöni de nem kér belőled

ez van tomi
5.1-es fékolaj! Pénz kidobás!

Ennyi pénzt elszarsz a hülyeségekre, nem marad benzinre, hogy elkoptasd a drága fékbetéteket, és felmelegítsd az aranyáron mért fékolajat.
elég zárt körű lehet mee csak ők vannak ott senki más
de lehet hajnal 3 kor már a többi vendég feladja
azt tudom!de milyen hely?
Egerbe teeee!hát nem olvasod a fórumot?
Ez hol van?
jóvan akkor örülök!
de rá is kérdezhecc nem esz meg érte
semmi baj ecce pedig leírta.
Nem találom Joe szövegét az 5.1 el kapcsolatban.