Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

aki későn kel
Na léptem mindenkinek buék
Sok lencsét egyetek az meghozza újévre a sok pízt
(meg a fingózást)
Te kékvér
Ottan leszünk tölletek néhány km zebegény dózsa gy u 62.
Szállás, ugyan nincs mert fulra leszünk, ha van kedvetek gyertek le. Csörizz vagy engem, ha engem már nem tudsz elérni
Csillának biztos meg van Erika száma Ö jobban telefonközpontubb és kevésbé ittas mint én
+ első lámpához vezeték köteg 10 000
a másik nem jó hozzá
a próba ára:
fejidom 45 000-60 000
ram air 25 000
fejidom tartó 25 000
szörcsögő 18 000
műszer 35 000
plexi 10-25 000
lámpa 55-60 000
ram air takaró 8000
+ a biz baszok 10-15 000 ft.
+festés 25 000

+ a 98-99 felül van a kormány csutkája a 02-ön alul így közel lesz a kezed + a kezelő szervek az idomhoz.

tapasztalat. de van akinek így is jóóóóóóóóóóóó
ha eltörik a kínai idom akkor.......... kérdezd a basit........
üdv! igen saját kezűleg raktam/tuk össze a cimborám 98-99 zx9 -ét 2002 első fejidommal. utoljára segítettem így másnak.
+ most segítettem egy srácnak 99-ből 02-eshez alkatrészeket adni.a cimborámnak kicsi pénze volt alacsony költségvetéssel dolgoztunk.
klackó fejidomja volt asszem 42 000 amit javítani kellett, 25 000 volt a ram air 18 000 a műszertartó amit szintén javítani kellett 20 000 fabri plexi 25 000 a szörcsögő új-kínait ne vegyél- a műszer valami 35 000. gyári csavarok nem voltak a gumi bizbaszok + eszterga 10 000 ft.
a másik srácnak 180 000 volt plexi és műszertartó nélkül.

egy jó tanács soha ne vegyél olyan cuccot amit nem láttál élőben sokan áradoznak a kínai idomszettekről:
-tudok olyat akinek nem jött meg a megrendelt áru
-1 képzett szerelő 1.5 napi melója minden szerszámmal fortéllyal felszerelkezve hogy rá tudja szabni a kínai cuccot a bringádra, de konkrétan láttam olyan 600RR idomot aminek az utolsó idom betétjének beszerelésénél elszakadt a szerelő cérnája és vissza tette a gyári éppen használható idomját.
-a festés az ebay képeken tükör, mikor megjön fél liter pálesz mellett teliberrel te is föstöl olyan minőségben, mintha rá locsolták volna a festéket, tükör lakkozást felejtsd el
- németekhez jött olyan idom szett hogy 10-20 centi hiányzott az oldalidomból.
-A.J.-nek 2 szer küldtek rossz plexit a motorjára, egyiket sem kellett vissza küldenie
-jött idem mo. olyan R1 lámpa amit nem lehetett beszerelni a fejidomba.

tehát ha ebay-ről rendelsz csak látod mit rendelsz de nem tudod hogy passzol is a helyére. ha nem, hetek hónapok míg viszont látod a pénzed.
rosszabb esetben elviszi a cica, és fel írhatod a kéménybe korommal a veszteséget.
Meglehet, de egy próbát ez a verzió is megér. Max marad úgy ahogy van
Nem baj! Jojjenek csak!
Maradjanak is itt!
te basi az új fórumozók megérezték a szílvesztert, jönnek csőstűl.
így igaz!
a zx10R fórumon olvasd el crazy joe írását az 5.1 fékolajról, megéri.
mi benne a szopás?
felszereled, teszel két gumi /hipolán csövet az alsó munkahengerek légtelenítő csavarjára, felül megöntöd fékolajjal a tartályt, rágyújtasz egy kocka sörre, öntöd utána itt is ott is és várod mig bubi mentesen nem jön a lötty a csöveken. sztán légteleníted, 1-edül nehezebb, egy jó macskával fűtött garázsban még nehezebb ha jó a főfékhenger akkor pikk-pakk kész és több időd marad a macskára, ha pikk-pakk nincs kész, szar a felső cucc, karmoltathatod egész íccaka magad a macskával a kocka sör is kipukkan akkor sem lesz tuti
Add el, vegyél fiatalabbat. Olcsóbb lesz a végén
Gondoltam hogy nem lesz olcsó, egyenlőre csak érdeklődés szinten vagyok vele. Anyagi része meglenne tavaszig ha megvalósítható, és még így mindig olcsóbb, mint ha amiről tudom hogy megbízható már 4 éve eladni, és venni egy új kakukk tojást.
te Kék.........az a sok tej,nem csapta még meg a hasad?
A kínai idomszettet felejtsd el!
Gagyi! Minden szempontból.
A műszer megtartható szerintem is de majd Kawaszeki megmondja a tutit!Igy sem áll meg 100 pénz alatt.
Műszerfalt azt megszeretném tartani, hátha egy plusz konzollal felfogatható. E-bay-en néztem idomszetteket. Valaki esetleg rendelt már innen? Lámpa, ram-air stb azt pedig megpróbálom használtan beszerezni.
Nem lesz olcsó játék.
Lámpa,fejidom,plexi, ram air rendszer,talán fejidom tartó konzol is és műszerfal.
Sziasztok!

Szeretném a 1998-as ZX9R C vasamat újabb ikerlámpás fejidommal "fiatalabbá tenni". Elméletileg a felfogatási pontok azonosat, esetleg volt-e köztelet aki már próbálkozott ilyesmivel?
Köszi. Azt biztos jó dolog akinek van. Sokszor nekem is szükségem lenne rà, sajnos nincsen.
túúúú mács... (túl sok a dugók száma )

Szép munka!
Én mondjuk azon agyalok, ha szétkapom akkor az Ultrahangos mosómba dobom bele a nyerget is meg a dugókat is.