Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Arról nem is beszélve hogy lehet össze is lehetne fele áron szedni a cucokat hozzá, de az mi idő és utána járás. = "sosem lesz kész"
Ha meg van forrásod és tudod mit honnan kell fele áron összeszedni, akkor jobb ha beszerzőként folytatja az ember pályafutását.

Na szóval, én azokkal a furatokkal nem vagyok kibékülve ami egyik munkahengertől segítik az áramlást a másikba. Szerintem légtelenítés céljából jobban kilehetett volna alakítani. Nem vagyok biztos hogy maradéktalanul kijön az az icipicike kis buborék is feltöltéskor, és beszorul a dugattyú fészekbe. Nekem van egy hatalmas fecskendőm csővel összekötöm a légtelenítő csavarral aztán miköben feltöltöm felül finoman szívom kifelé így egy nagyobb áramlás által jobban kijönnek azok a bubik. Így a fecskendőben buborékol ki.....
A 10R-en több műanyag van, és a fele pattintós, összeraktam elsőre.
Hol ér egy kilences 1 milliót?!
Nekem az első lámpám olyan volt, mint a bogyóé, átment a műszakin ez is és a 929 is. Az utóbbi pont debrecenben.
tamás , amit te árulsz az mindig tééééép,-ezt mondjuk megszoktuk tőled- ami másnak van az mindig SZAR.
ezért is utálnak mindenhol mint a vastag SZART.

ha akarod akkor bújék.
55 az első lámpa baján amit javítani kell, az új 80 csájnából csak még nem rendelt és épített be senki olyat. ha nincs E bötű benne azonnal ajtót mutatnak a műszaki vizsgán, off.
az idomok az EBAY-n 2 x olyan drágák mint itt, és ott sem hülyék ülnek a klaviatúra mögött, 600-800-1 m motorokhoz még jó hogy drágán is megveszik az olcsó cuccokat. ha kiültél volna egy licit végét akkor tudnád most épp tél van és nem hirdetnek jó alkatrészeket, ott is tudják mikor köll eladni. ha egy alkatrész kell nekik akkor addig tolják az árat míg nem az övék, a van ból könnyű gazdálkodni. ha tudnál nem írnál ilyeneket...............
a ropira tört alkatrész olcsó de ha láttál már összerakni személyesen zx9R 00-03 fejidomot akkor tudhatnád hogy oda petézel mire összeáll
A gyárit keresik. Ha újabb az eleje akkor egyből az ugrik be mindenkinek hogy törött volt a motorod. A 10-es felni szerintem ocsmány, amit én árultam PVM az szép lett volna a motorodba.

BUÉK!
amikor a sajátom árultam extrákkal + 2002-esre átalakítva akkor mindenki kinevetett. a 300 000-hez tedd hozzá a komplett első hátsó futóművet mert az sem jó a 99-01-ből +egy zx10R hátsó felnit. csak az első felni használható és a hátsó tárcsa + nyereg de nekem még a nyereg is a zx10R-é volt. meeee arany nyereg csak 10R-en volt gyárilag.
Azért ezek az árak kicsit túlzóak. Persze nekem is 80,000-et mondtak a 1098-as lámpájára, aztán 8x euróért vettem számlásan.
Kis odafigyeléssel fele áron megvehetsz mindent.
már látom a háttérbe hogy közelit aki el akarja venni a söröd
mikor volt normális,?
ha össze törted, vagy törték. hiányosan vetted , akkor megéri.
így hogy egyben van nehéz megbontani. 4 hónap és indul a szezon, növekvő alkatrész árakkal. szezon elején kell eladni ha kérik, október novemberben kell venni mikor kézzel lábbal adják.
2002-2003 az ami friss és kevesebbet futott széria, de a 98-99 se írjuk le azok is jó paripák.
mi van okoska bezavarodtál?
Ahogy számoltam 300.000 körül lenne, de a kormány miatt így sem lenne tökéletes. Arról nem beszélve mennyi idő mire mindent betudok szerezni. Szóval tényleg egyszerűbb, ha veszek egy újabb verziót.
Köszönöm az infókat.
Megyek vágok egy kis gyújtós.
Csak csendesen
Nagyon szolidak vagytok.
Vigyáz az asztalra ő fotózott
majd jelentkezem.

Oszt Asszonyod merre hagytad?
Csak okosan
Idei pipikém
Ezek idei vagy tavalyi képek?