Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

gyenge a sofőr hogy onnan nem birt kijönni vele ha látná én hol jártam vele, a sirás rá jönne főleg mikor a férjes asszony udvarából kapun keresztül ki hajtottam
qvadoztunk vagy is ok en csak a patrolt kuldttem meg
Jól elnéztétek az utat!
Fehervaron volt a posztaban
De nagy kinok aran kirangatta a kocsijaval
végül is arra használjátok amire való ahogy a környék adja,nálunk olajozni,nállatok dagonyázni
hol kújtorogsz?
Bela....
nem kell izgulni meg lesz a megoldás
Na bele baratod patrolja nemsokmindenre jo!
Egy kis godorbol mar kisem tud jonni
Pedig LKangyusz bizott benne
Ez matortentt
"a tróger elment már?"
Stevasztok trogerek!
Akkor nem tudom hogy mi a jo megoldás. Az alsokat kitskaritottam és ott minden ok. Remélrm sedu nem olvassa ezeket. :)
oszt hol ?

sőt ez a rohadék gép valahogy sunyiba frissítette magát és az összes bővítmény oda lett így linkelni sem tooook

ha rábírom venni a csákót aki tisztítani szokta akkor + fél pálesz ha letílt minden frissítést. vagy egy év múlva frissül vagy feltöltöm a doboszkát vízzel
nem úúúútálom ezért is kérdezem a profit.
a jelszavamat is a gép tudja, én nem
csak üzennem kell olyannak aki még nálam is az email fiók jelszavát sem tudja.
mire gondolsz?
letöltöm,feltöltöm
a brembóhoz akkora kar jár hogy swarcnéger kéz kell hogy elérd.
ahogy érzed, itt nem az ár a lényeg, hanem az hogy, itt sok 9 tulaj polcát ékesíti egy felújító szett ami nem jó semmire. a 636-os cimborám is rendelt egyet, jobb lett jobb lett nyugtatgatja magát de jó nem lett
Tán már ott is garázdálkodsz?
a face-re hogy töltöl fel képet ?
Kawazsolti 12000 ret mondott a gyári karmantyu készletre a felsőre. Bár gondolkoztam radiálison is.
van még egy hirdetve 1.3 ra komplett pályaidom szettel, sok extrával. a felesleges gyári idomszett jó eladásával még a milla alá is szorítható az ár, és az a gyorsváltó na az ott van
és itt van!
mostanság nem lesz olyan ócccsó 10R a piacon ami elérhető lenne melós ember számára. a fék felújító szettet ne vedd meg nem fog jobb lenni, most fogok a sajátommal kísérletezni, megírom a végeredményt. viszont beszéltem olyan 10R tulajjal aki streetfightert faragott az idomos motorjából
Pipike az elmúlt évek kaszkadőre címet nem veszem el tőled