Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A trabanton is állóra lehet fékezni a kereket dobfékkel most akkor azon is jó a fék?!

Extrák: szerintem az én Z-m elég jól meg volt csinálva, keveset ment mégis annyival kaptam érte kevesebbet a legolcsóbb áránál, mint amennyi extra volt rajta. Pedig szervizkönyves Magyar paripa volt még el sem dőlt soha.
Nem semmi a motor mert : http://youtu.be/85VErvTqgWc
Jaja tudtok rolla valamit régen volt fent megvan még neki a 10 eske ?
H.limo
itt nem a pénz a legnagyobb nehézség hanem a szervezés !
szálást már ilyenkor le kel foglalni plusz kel egy oylan ember akki valamelyest makog angolul hogy a komp jegyet meg lehessen vásárolni !
SÖRT+VISZKIT ki bírom én is kérni
német rtl2 játszotta annó sok sok éve egy cimbora vette fel, azóta is őrzöm erekje.

látom csimbi te már számoltál.
ez az élet babocsai néni
buzizik ez a kurva net
egy jó kocsival 22 órás út !
250000 ft oda visza meg van az út az fejenként 62500 plusz szálás kaja pia fejenként olyan 120 rongyból meg van
ott napközben élet van este meg nagy BÖTŰS élet. van egy vhs videóm ahol 4 csákó indul németországból a TT-re. egy pap H-D-vel , egy rd350, egy dukis, meg még valaki. este OFF mindenki bepiálva, főutca lezárva és aki akar motorral azt tesz amit akar, volt aki pucéron futott végig a kordonok előtt , ja a zsarukat is megszólaltatták, voltak képek az összekevert sávok miatti balesetekből. a gyorshajtók a bírság mellé TT-s pólót kaptak és egy mobil konténerben kellett jattolni.
egy jó kocsival 22 órás út !
250000 ft oda visza meg van az út az fejenként 62500 plusz szálás kaja pia fejenként olyan 120 rongyból meg van
Csak a második az első stipistopi én vagyok
én leszek a nyolcdik utas
meg van az első utas
Nem rossz ötlet Szeki . Ha nem jön össze májusra a motor akkor szervezhetnénk egy túrát, Egy kisbusz 4 emberke és gó arra a pár napra. Üanyag osztódik stb. Na milyen az ötlet?
és eredmény
3 éve tervezem bár én repcsivel talán jövőre összejön
Csimbikém ne beszélj hülyeséget igenis én 120 ezerért akarok új gépet
nekem ez is tetszik, de ha beütne a krahhh akkor fel a 9-re, zsozsó a zsebbe és goooo a TT.
Sziasztok a Szegedi srácról tudtok valamit eltűnt a fórumról igaz 10 se van,de jó fej srác,hogy is hívták
Tavaly nem kóboroltál a Kazincbarcikai motoros találkozón augusztus végén?
Mert nekem valahonnan úgy rémlik mintha ott láttam volna élőben a motorod...
De lehet, hogy rosszul emlékszem...
abban a pilanatban benne van a kockázat mikkor meg nyomod az ön indító gombját hogy totálra vered a gépet !

ők se agódnak hogy oda verik mi minek agódjunk !

nem azért vanak hogy a garázsba nézzegesük