Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csá kék

ki főt már az eper pálesz ?

ekkor
többnyire igaz
Még mindig azt veszik amelyiknek jobban vissza van tekerve az órája
A pipi most azokra gondolt, akik hosszabb autó neveket is megtudnak jegyezni.

És az, nem Te vagy!
a BÉJEMWÉT
Hát nem tom.
én ezekkel az extrákkal valahogy úgy vagyok, hogy attól még nem fognak többet adni egy motoré se ótóé.
Viszont hamarabb el lehet adni.
Na mondok egy egyszerű példát
főrak a paraszt hirdetni mittudém egy volswagen golf 3-ast 94 est 1,4 benzinest 280 ezeré van benne abs klíma, menetstabilizátor kipörgésgátló, tempomat megafaszomtudja
a másik 140 paraszt szintén hirdet ugyanennyiért, de mondjuk nincs benne se klíma. se abs (tételezzük fel, hogy az állpotok nagyjából egyformák)
te melyiket vennéd meg?
A fejidom tiszta Transformers
A többi még oké is lenne
Csak azért adtam oda olcsón mert ugyanott volt egy szép huhuki ami fiatalabb is volt és sokkal erősebb is. Azt a motort azóta háromszor visszakértem, de nem adják el.
Ehhez képest megint van egy naked gépem, de már megvan hozzá a fejidom is lámpával
egy enyhe dugulás a nyiregyi shell kúton, kolléga.
én köszönöm a türelmedet.
szeki megjött az utalás,köszi szépen!
szeva! nem azért írtam.
Ha addig nem megy el a CBR akkor jelentkezem majd
amúgy tavasszal beszámolok majd régi fzr-600 cbr-600 srad zx6-ot yzf 750-t, jó lesz pályán nyúzni őket.
uhhh, tamás nálad nincs rendben valami......

az extrákat mindenki a maga ízlésvilágának megfelelően válogatja/szereli fel, én is megértettem hogy nem szabad extrás motort meghirdetni felfogtam vissza minden eredeti cuccát még a markolat gumit, gyári dobot........ és igen többen érdeklődnek reá mint ha tele lenne mint a karácsonyfa
már csak két idomot és egy első sárvédőt kell fösteni és vissza alakul mindene.