Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sokat nem kell gondolkodni,azt a motort vedd meg amire pénzed van de szerintem is jobban járnál a fórumos vasakkal.
1. mindenki.
Sziasztok ez teccik nagy darab De amire kell arra tökéletes havernak 2003 as R1 nekem könnyűnek tűnt mert az is és nem tetszett.
Hát igazán azt sem mondanám rá...
A CBR-em se az a zsebcirkáló... és ha jól tudom még egy kicsit nehezebb is mint a ZX9R...
Nem lomha hanem nagy darab
Hát attól nem félek, hogy lomhának fog tűnni egy CBR600F2 után...
Azt viszont jól látod, hogy szoknom kellesz a hangját, mert a Hondához képest biztos, hogy zajosabb a blokkjuk...

Bár a vezláncom mikor úgy tartja kedve ciripel a Hondában, és tépem is miatt a hajam mivel tavaly kapott új DID vezláncot meg feszítőt aztán lehet benne max vagy 6ezer km...
Semmi ua mint a többi motor. Vagyis szét lehet hajtani pár ezer km alatt de ha gondoskodik a gazdája róla akkor minden ok. Az enyémben 73000km van és le a kalappal. BÁr most is agy kisseb vagyon a szűrők olaj hűtővíz stb de ez a velejárója. Arra készülj fel hogy egy kicsit bálna lesz de 7-8 ezertől mint a lórugás. Ja és ne akarj villanymotor alapjáratot. A kawa az traktor motor
Engem viszont pont azok a nagy szemei fogtak meg

Esetleg van nekik valami típusra jellemző dolguk? Mint pl. a CBR-nek a vezérműlánc csörgés...
Szíved vágya, nekem spec nem jön be az újabb mert csúnya foncsorozás olyan mint ha kispolszki lámpát tettek volna bele. A yamaha az r1 nél szebben csinálta
Hát igen... ma már "eldobható" motorokat és autókat gyártanak...
Szép!

Bár bevallom őszintén a későbbi dupla lámpás verziók azok amik már évek óta megfogtak! Régóta vágyom egy olyanra...
Haver z550 nel kezdte a pályát és elnyűhetettlen volt a gép
Lhet hogy kétszer annyit elmegy mint a mai gépek
én szeretek szerelgetni!már majdnem jobban mint menni vele...
Szép darab... bár nem szívesen szervizelném...
Ha vársz egy kicsit akkor megpróbálom előkotorni
Himi hol hirdeti? Az adatlapján nincs hirdetés...
Ez Szekié ,na ez se lenne rossz. Ha nem ragaszkodsz ahhoz a csúnya első lámpához akkor nézd meg Himi gépét. Az bele férne az árba.
Nagyon nem akarok filozofálgatni rajta... Remélem leghamarabb vasárnap tudok időt keríteni rá, hogy elmenjek megnézni... (Sajna meló után már csak sötétben érnék oda, úgy meg nem akarok menni)

Amúgy a CBR-is tőlük vettem és már jó pár ismerősöm is vett tőlük motort és egyik sem volt zsákba macska!
uzsolt de ha nagyon kilencest akarsz akkor vedd meg a Himiét vagy Klackóét. Mindkettő kitűnő állapotban van ráadásul tudjuk az előéletüket . Hidd el mindkettő jó választás volna
Hát véleményem szerint sok jelentkező nem nagyon lesz rá annyiért...
Ezt a példányt a gazdája hirdeti már kb. 1,5 éve...
Meg volt egy másik is, az olyan 870ért volt hirdetve, kb olyan 2 éve... most vagy 2 hete vette le olyan 680-ra (ha jól emlékszem) a gazdája... de sztem el is vitték mert már nem találom a hirdetését
uzsolt ez sima 2000 vagy 2001 es de ne vergődj vele ha jó állapotban van.