Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

3.-dikk
1
szombat délután józsánál két zőőőőd 9-es ződ ruhás pilótával a nyakában araszolt a 35-ösön. innen valaki?
Zózó kié az a macskaszemes pupos 9-es amivel gurultál. ? Jó szép.
Nem úgy van az!
ronda
az én lelkem nyugodjon az a lényeg
ne azt nézd hogy kawa meg 10-es, az összhatást
akkor is olyan mint ha szurokba mártottad volna

saját vélemény: a fekete szín nem mutat, főleg felnin nem amire fekete gumát húzol nincs látványa nem fog meg a kinézete, nincs mit keresni rajta.
szegelem a 6 colt
Na, elmentem motorolni, mire hazaertem bajnok lett. Megerdemelte, foleg a tavalyi utan...fel pont bazz.
Wsbk bajnok! kawasaki zx10r !

bajnok?
Megv.an a vb cím! gácííííííí!
Hello. Én nem sokán lehet kerülök egyet!
1.hitványok motoroltok?
az sbk fórumon írtam: az első 2 futam után oda taksáltam a vb címet az olasz verdáknak, konkrétan mint a pocsolyát úgy kerülgették a konkurenciát a célegyenes közepén. nem végén
tényleg feltűnően versenyképesek a v4-ek, de sykes is tett hozzá a motor teljesítményéhez hogy most nem kevés előnnyel vezet a -tényleg- üldözők előtt.

szerintem az első futam lesz a mindent eldöntő meccs
ha ott lelépi sykes a mezőnyt akkor nem lesz idejük matekolni -kiismerni hol milyen trükkökkel lehet megfogni a pálya mely szakaszán. ha a második futamra marad a döntés, az lesz az taktika és rögtönzés futama.
csak maradjon állva, ha úgy lenyomják akkor van még mit hozzá tenni egy új szezonhoz. ha nyer pezsgőfürdő!
drága lehet bele tolni a fínom cuccot hogy versenyképes maradjon.
a bömcsit már találkozókon is láttam, 2-essséve gyüttek, full verseny rendszer volt alattuk, látszott nem átlag béres pilótáik voltak.
ma néztem egy zx10r-t melós verda nem mondom, de üvegszálas idomokkal fain verdát lehet belőle kalapálni
csak az ár ami nincs meg hozzá
Stock 1000-ben sehol nincs az aprilia.
csak el ne essen!
37 pont előny ,annyi mint 14 pont gyűjtésével már bajnok
azok az áprilisek tényleg mini moto GP gépek, bár kúrva drágák így nem lesz tömegcikk belőlük, de érdekes módon a bmw s1000rr-t többet látni pedig még nem annyira látványosan gyorsak mint olasz verda.
Na, Sykes második a superpole-on...holnap meglátjuk!