Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

húúúú....
köszönöm válaszod Már filóztam én is rajta de én max hitel átválalásal tudnám tovább adni
Pihi a motor,,,sokba van!meg más dolgok a fontosabbak most,,,na ennyi,,remélem kielégítő...
Na jó Bogyesz de tudod hogy egyes népeknél tisztelik a bolondokat
Nem is azt mondtam hogy nem lehet menni hanem hogy érdekes lesz. Lehet hogy úgy kéne csinálni hogy egy kilencesről készült fotó lenne a belépő .Inkább nyögd ki hogy csere vagy egyenlőre pihi a motor? A többi úgy se érdekel. Bár a mai helyzetben elég nagy luxus a dög.
egem se teljesen
attol még el lehet menni nem?Pipit se tagadtátok ki...
Lassan már ember nem lesz. A fórumos tali is érdekes lesz . Ezek után már én is elgondolkozom hogy meg tartsam e tavasszal
azé Szekinél még akad egy pár
szerintem meg görögbe akar költözni , ő lesz az ottani MOL összekötő tiszt Lassan már Szekivel országos túrára kell mennünk kilenceseket toborozni
szerintem 12-es akar
Mi van MÓLÓ, csak pislogok mint béka a szatyorban mik történnek itt mihelyst nem vagyok egy darabig rögtön hülyülnek az emberek
legyen wiski
nem készitek én semmit Szeki, nem rontom az üzletet csak kacagom a srácot fazbuk meg tele a nem stuntos képekkel
tényleg nem stuntos motor!
készíts egy ellen hirdetést ezekkel a képekkel, meglepinek!
látom fűt a vágy hogy te bevallod hogy mire használtad, mások meg tagadják hogy ölték a verdát!
bordóira gondolsz koma?valami jó kis francia bor?
akko egy üveg bor
megegyezés kérdése....25 rugóért csinálták...
a csomagtartó?
komolyan hát....
ez van...
sokba van,stb.....
Szeki,itt a nem stuntos motor
http://www.kepesmotor.hu/suzuk...
csá!