Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szeva Csimbi 2 csekk oszt vége
szevasztok magyarok mi a stály ungarnba ?

szeki váltót bele szegelted már valami rotációs kapába ?
Sziasztok és hogy sikerült miata esned? Egyébként a pilot Power 3 is 2ct-s. A 2ct a kétféle gumikeveréket jelenti ha jól tudom nem?
húúúúúúúúúúúúúú az jó sok !

el se lehet majd költeni !

kb most ennyi a napi bérem
bér lesz az Szekibá,csak a közmunkás és a vizügyes meg hasonló veszélyes munkahely
én is megélhetési izé vagyok csak S6-tal de én nem veszem fel a segiiiijt hanem az asszony
minimálbér?
segély lesz 37 000
Én segííííííjest mondtam, nem segélyest!
Az első a megélhetési bűnöző, fekete Audi A8 megy a segíííjjjjért! :)

Pont ezt mondom, ezek miatt nem jut oda akik valami egyéb okból jutnak kis időre arra, hogy kérnék a pénzt, de utána is meg előtte is bőven fizetnek a bruttóból!
nemfog itt változni semmi..sőt biztos helyről tudom hogy január 1.-től 37.000 lesz a minimálbér,és meg szünik a munkanélküli.......ezért a pénzért kell dolgozni,bármit,akármit,szart lapátolni,és ez több mint 2millió embert érint
na most,segélyesek sokan vannak,köztük én is de fizettem már az államnak eleget,azért is vagyok segiiiijes(többek közt)de volt olyan hogy a havi fizetésem 480.000 volt éa nettő 170 000 kaptam kézhez
Oké legyen levonás, de eredmény is:
-szénanáthára, alergiára mi az, hogy nincs ingyen gyógyszer?
- egyedi lúdtalpbetét miért nem ingyenes?
-miért csak egy diploma megszerzése van állami támogatással?
-rendes úthálózat?
-rendes közbiztonság?
-rendes kórházak?
-normális mértékű étkezésijegy?(már minden utalványt maximalizáltak meg megszigorították,stb...)

Jövőre választás, majd mind egytől egyig ígérgetni fog!
A szörnyű, hogy a segíííjesek miatt lenyult lovék miatt cumizik most egy cimbi. Megszűnt a melója és mesélte már nevetséges lovét kap meg max 90nap.

Mikor voltam targonca vezető oktatáson küldött oda a munkaügyi sok segíííjest és hát kb. 3% volt aki targoncával napi szinten dolgozik és 7% akinek néha néha keze közé kerülhet és a maradék 90% segííííjes! Persze ők még valami miinimálbér szintű lovét is kaptak a képzésidőre....(ez nem most volt, nem tudom ilyen van e még)
bruttóba annyit irnak amenyit nem szégyelnek a nettó a lényeg
Meg is kapom, persze a "végét", mert a többit levonják, hisz el kell tartani a segííííjeseket, meg a politikusokat...
te ezeket el hiszed amit ezekre irnak? de naiv vagy
Hétközben már csak +50% :( , de létezik.
Haver meg három műszakos helyen cnc -zik és van éjszakai pótlék is, múltkor kérdeztem tőle pont létezik-e még olyan.
Akarod mondani adó mentességet élvezel!
igen,nállam én mindig adok pótlékot,magamnak
Létezik még olyan! Kérlek mesélj még!
A hétvégi túlóra az +100% pótlék!
Idő az pénz, megmondta Kohn is!
de holnap du 4 kor benyögik hogy szombaton dolgozni kellene.
hétvégén is ugyan annyiért mint hét közben.
nó + lovetta, és azt is csak majd látod.
Jaja nekem sincs teljes havibérem még szeptember óta. Nem divat már fizetni!
elhivatott