Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egész közelről látom majd
középen vazzeeeeee!
nem is ismersz seggarc!
Legalább egy állításod igaz lenne....
Hátulja elforgott majd megtapadt. Azóta csak a slick, az kiszámítható. Hidegen picit csúszik, miután bemelegedett többet tud, mint én
A feleségem 17 évig dolgozott egy multiba.
a szombat és a vasárnapi munkáért fele bér járt
Na ezt rakd össze
Angol forgalmist szeki?
Aszt azon a motoron mejik ódalon van a kormány
MOLLO
Hími a molló
Ma egész nap ezt a fost hallgattam a rádióba, ha valaki így veszi fel a telefont, hogy aszondja,hogy mollo akkor visszakapja az akkori tankolása árát. Hát ilyen 3 meg 6 ezer forintos madarakat hallgattam. vártam már egy maszek kamionost aki épp felszívatta a dupla 750-es tankját 630 ezerért
Má megint mija f@szomat szeresz
nem tucc nyugottan űni a picsádon?
Ja, hogy nincs japó autód
Jut eszembe, ha már arra jársz, csekkold le a futóművel kapcsolatos kérdésem/kérésem, ha lesz időd
Az is jó elfoglaltság.
én meg szétszedem
Jaja, hétvégén én is kitolom végre Egy hónapja egy métert sem mentem vele.
Beni0302 ne hallgass sedura . Ő az egyetlen eber a fórumba aki csak okoskodni jár ide mert otthon kuss a neve. Jót még nem tett ,kérdezz meg bárkit ,mindenki azt fogja mondani hogy ha megszólít akkor se válaszolj
mit politizáltok itt....
motorozzatok
ahaaa,,, lehet gyüjteni a lóvét a nászajándékra!
meg lesz híva az egész bagázs!
használd egészséggel

ha tudsz jó árasított F-es kilencest csúszott is érdekel ha csak festés és műanyag hegelytés híja van akkor szólj ! csak gyári idomos érdekel
még nem az idom viszont fain nekem olyan volt amibe 160-nál beszállt egy fácánt.
a csávó aki javította -előtte össze legóztam neki a földön- meghúzta a vállát és annyit mondott 2 hét múlva érdeklődj. kész lett. nem is alkudoztam a m,díjon.
a kukac tengelyedről lepiszkálom a hasznos dolgokat és ótán rászáll a MÉH-ecske.
akkor holnap már nem dolgozol?mert megyek Sanyihoz,ha le tudom informálni hogy jó e az enyimbe a lengőkar
majd januárba pontosabbat tudunk
lassan csendesen
na akkor bővebben!
mi a helyzet bogyó zajlik az élet mordorba ?
kbbb