Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csak félpont volt az eltérés. De majd idén
nem láttam meeee azt írta hogy superbike a képernyő alján, a műsor mef snooker meg foci volt
1.estét motorosok.
Kijárna már a kawának végre egy WSBK győzelem, mert ez a 10-es nagyon jó lett. De jövő héten ez kiderül...remélem nem jár úgy, mint tavaly, amikor 1 ponttal maradt le.
nem rossz astrát Szekinek ajáld
Bogyó van egy német papíros Opel Astrám. 1,7TD. A ráköltött motorfelújítás áráért eladó. Gyári festés. 150,000 körül vihető.
montam neki hogy a pénzt hagya egy közös ismerősnél én meg a kulcsot forgalmival 2 hónap mulva viszi mindenki a magáét
Hagyja ott a motort és a lóvét akkor visszajön a többivel. Pont így adtam most el egy veterán BMW-t.
Nem dicsekvés, de az utóbbi pár hónapban 1 autó és 1 motor eladás minimum összejött a hó végére
A vicc az hogy a leharcolt bajos gépek kellenek, ami tényleg jó az rajtam marad, pedig szokás szerint azt is jóval piaci ár alatt adom.
adok egy emil oszt külgyé képet
bartharobi16@freemail.hu
részlet fizetők vannak csak pont tegnap......az 100 ezret a többit 2 hónapon belül irunk papirt mindent,de a motor kéne neki montam majd ha egybe a kess,akkor mehet a motor,adig járjon BKV-val
Eladtad már a szép motorod? Küldjél már egy e-mailt és küldök képet az R1-ről.
na hallod,ezt mindenki tudja már,még szabolcsba is
Honnan tudod mekkora és milyen szagú?
a kis büdössel? jól oda csaptak halode
1
Nem a fejemmel
A f@szommal
a trabi hátsó ablakot gondolom a fejeddel törték be Pipi
Tavaly fogtam 3 db is. Nem mondom hogy sok van belőle. De mifelénk lehet hébe hóba. Azt nem is kicsit fogtam.
...és így végezte (nagy úr a szükség)
Azért fogtunk halat is
Magyar bucó
Az öreg cserzettbőrű tiszai horgászok szerint is ritka vendég a horgon.
Fokozottan védett...
Öltözet napközben
Öltözet estére
hhááá jah!