Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Volt ma a enti pihenőnél egy kis kilences tali. Mellém állt egy kék 99- es 9-eeees kawa. Kicsit le volt gyalázva. a hangja sem volt az igazi. Volt még egy zöldes 9-es is. Viszont az egybe volt. Csam mondom
Köszönöm Társaim!
ÁMEN
És most egyperces néma gyász a szétkenődött, széttrancsírozódott bogarakért.
mit izéltek pár szem bogárért
2 takarítás után.
Nem a faszt, ezeken a szar utakon.
szegény fogfájóz Zozó........de motoron nem kocogott
üdv mai termés, két nappal a fog műtétem után bedagadt pofával. De nem bírtam ki olyan jó idő volt. Igaz a sisak fel és le vétele elég fájdalmas volt
majd nem bár volt ilyen is.régen most az van hogy amint tudod 3 nővel lakom és terrorba tartom őket,kettőnek el veszem a nyugdiját,egynek meg a fizetését a segijemet meg a kocsmáros veszi fel hogy fedezze a havi fogyasztásom
pár napja voltam debrecenbe üzleti uton,Szekivel beszélgettem meg a haverjával Sanyival,akkor láttam egy uj fighter projektet,másnap rám szólt a srác hogy el adó a 6-colos felni és az erősittett lengővilla,tegnap érte léptem nagy vonalakban ennyi,de tudom te már kombinálsz ,és taj részegen neki állsz az emberem nek hogy tudol mindent ja,amugy üzeni hogy a kamionjaidat ki fogja bombázni
Reggel felkelsz fél ötkor, hogy fél hatra gyarmatra beérj a gyárba a szalag mellé ott dolgozól kettőig, majd egy rövid ebéd után estig kőműves mellett segédkezel fusiba
hétvégén szintén napi 12 órába
Ne is beszélve arról amikor a gyárba délutáni vagy éjszakai műszakba vagy
mikor érsz rá szarakodni
Vagy nem alszol?
Én nem is értelek, hogy mikor vAN NEKED ERE IDŐD?
most ez a projekt megy ithon
megmondom őszintén ki se nagyítottam a képet csak megint azt láttam, hogy valami fosrakás ki van megin beleve nálad
Sziasztok!

Jó idő volt ám, mai mérleg 415 km-er!
Csak adtam a csábításnak és felmentünk karikázni egyet Eger-Lilafüred között.
Minden percét élveztem a mai útnak. Na jó egyszer kétszer leszorított pár paraszt, de nem volt nagy gond.
ma jó idő VOLT
én meg megtakarítom oszt sarokba vele...
Te tudsz valamit "barátom"
fém fékcső
ez egy szép 9-es C-blokk lapkázása,a faszbukon lőttem,azt hittem vagy anyira vér profi,hogy meg ösmeröd
Ehhhhheeee teli van tankolva a zőőődike, most akkor ez értéknövelő? :)
...hogyha meg kimotorozom felfogom tuningnak, mert menetkész tömeg csökkentése