Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Esetleg Mivv dob?
nekem hasonlóra fáj a fogam
hát télleg elképesztő
nekem nem kéne
Egyik legjobb dob! GP 1
Nagyon szívesen raknék én is a motoromra, csak 9-esen elég rosszul néz ki.
A suzukikon néz ki a legjobban, de szépen mutat az R6, R1 egyeken is! És a hangja, hát az elképesztő.
a kis darab cső akkorát szól? helyes
miért hívtál Basi?
éccakás vagyok,,délelőttt alszok
este keress!
ezt minden nap meghallgatom legalább ecccccer
volt itt sanyi, hozott egy bódis dobot azt a gp fajtát. mikor feltettem a 9 re és beindítottam vasárnap délben kijött az egyik szomszéd, elmentem egy körre majd oda adtam sanyinak hogy ő is élvezze a hangját, na arra meg kijött a másik utcabeli. volt ám engedd el a hajam, a yoshid halk ahhoz képest



szerinte jó a hangja


nem vót ez olyan szip ezüst,kap még egy felni csikot oszt csü még kell hozzá fogaskerék mert nem jó amit kaptam hozzá
Oszt muslica van e már benne?
óóóóóóóó te gyagyás bele mártottad az útkaparóknál a friss kátránylébe azt a tééééééééééép ezüst felnit
addig meg verjük belefele a lecsót ugy bele jöttem hogy egész jól megy már Fazi,le fessem a motorod?
ez a különbség eladó és eladó között.
3 kiló extrával 600 ezeréééééé nem kellett a 2002-es alkatrészekkel felszerelt motor. nem gáz lesz jövőre is idény. nekem is jöttek hogy ennyit meg annyit adnak a fejidomért meg lámpáért 55 be hirdet bontó sérült lámpát én 60 ért a jót, megjavíttatod és lesz egy javított lámpád, ha már kezdünk igényeskedni. 310-as fékkel, 10-es felnivel sem kellett,de ha fighter lenne a 230 kellene belé, ilyen a piac
gázolaja meg van!
Bogyesz ha egyszer normálisan le locsolnád gázolajjal plusz egy szál gyufa akkor nem kéne tovább vakargatnod.
egyáltalán nem sőt a Roland cimbimnek az ismerőse itt a félre vezetés a lényeg megkimélt faszom motor oszt közbe többet megy egyhelybe mint az uton látod engem akárhány vevő fel hiv,el is mondom hogy elő szoktam venni rendesen ha akarja le pucolom a hátulját az odaéget gumitől de drága a gázolaj
Bánt, hogy konkurencia!
hala
taschner motors serviz vagyok ............. gyerekek jó lenne ha nem az én képeimel és munkáságaimal kérkednétek i

a mű majer topik az egy másik hej ,, ne hogy baj legyen ! túl sok embernek javitom a motorját,, már 27 éve ....

remélem meg beszéltük !

üdv https://www.facebook.com/pages...
tehát én nem bántom és szapulom a srácot vagy jányt csak ha nem stuntra használt akko mért rakja a stunt videót fotót,most ez félre vezetés nem?utánna meg ha netalán egy vevő meg látja akkor erősen anyázik nekem most van egy vevő és montam neki hogy erússen használatba
Olvasom olvasom, hát hát. Nem célzottan arra lett építve. Hobbi stunt.
a hirdetését olvasd
Ismerősömé.
Meg viccelt a chf kitolták a futam időt ,de nem idegeskedek itt van még a hatos van mivel gurulni.