Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Móri motoros lettél bogyesz
honnen tudod a 70-es számom?
Hátha valakit érdekel.
Szívesen látunk mindenkit.
Belépő: NINCS!
Kaja: INGYÉ
Drágaszágom így ismeretlenül ez nem okoskodás de az illem úgy kívánja hogy legalább beköszönünk a fórumosoknak ( mert hát te is be be nézegetsz hozzánk)Az értelmesebbe így is tett (még a szerelmes Himi is ) .. De úgy látszik te csak téríteni jársz ide. Amúgy tényleg megnézheted Himi hátsóját . Az meg hol laksz kurvára nem izgat.
lőjjé!
kérdezd meg Szekit milyen volt a gumim az első 20 perc után..
Gondoltam hogy felizgulsz Peace.
Este lövök fényképet a helyesen használt gumiról is.

minnyá indulok...
Kis köcsög leszophatsz bő nyállal, mert ott voltam, ha lesz még jó idő a következő nyílt napon is ott leszek.
Menj má a faszomba te okos tóni
Te nagyon egyszerű. Elég ha teszek fel képet a motoron lévő matricáról, vagy azt se hiszed el, mert mindenkinél okosabb vagy?!
16-ig voltam, ott ált melettem egy csicsamicsa ződ 2001-es zx9. Fehér hátsó lámpa, polír felni stb. a regisztrációs pult körül.
Ha nagyon imádsz megadom a címem jöhetsz okoskodni
Képek?
én már 1 szót se szólok
aztán még ő irja hogy majd visszaveszek a pofámból......én legalább ott voltam...
Csak a buzik mennek lassan.

http://youtu.be/XiykwlajACM
Ha valaki egy kis optikai tuningon(fóliázás) gondolkodik , keressetek bátran
Nem akarlak lelombozni vagy megbántani de amennyiben már arra a bűnre adtad a fejed hogy ezt a csodás masinát szétkapod akkor a hűtődre vevő lennék az alsó kis tartófüllel együtt amennyiben sérülésmentes, ha aktuális a dolog.
Kacsa hogy négyig voltál én félnégy kor értem oda Himi meg kb négykor. Tudod a fórumosok imádnak ott kellet volna maradni
Biztos vagyok benne hogy be lehet építeni legfeljebb kell egy esztergányos hozzá, értelme nincs, mert könnyen törik.

Kawaesten nem láttam senkit a fórumról, bár 16-kor már eljöttem. Az 5 éves pireli slickkel meglepően jókat lehetett menni, bár mások szerint csak 2 évig jó
Lime Party képek: Itt és Itt
Így már érthető miért szól máshogy
igen van, az E modell a gyújtás csillagról veszi a vez.tengely jelét és más a kuplung tengely végének a kiképzése nehogy egyezzen a C modellel ami a hengerfejből veszi a jelet. az E modell hengere az hordozó alumíniumra technológiailag felvitt nicasil bevonat míg a C alumínium hordozótestbe bepréselt centrifugál öntvény vas hüvelyek.
a karburátor tokkal vonóval másabb kialakítás.
egy hülye kérdésem lenne ismét a 'C' modell és az 'E' modell blokkjai közt van valami külömbség? hallottam már pár C-t de azoknak olyan szépen fütyült a motorjuk... De az én E modellemnek nem
ez van a piac meg adta rá a választ.