Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az nekem is tetszik de egy sor néggyel jobb motorozni!
F-et akarok venni de vissza alakítom majd kapaszkodósra C-E hátuljára.
A Vfr-nek a motorhangja tetszik nagyon!
Ennyi,dobozt tudsz arra is tenni,a kényelme is megfelel,akkor meg hagy verekedjenek a Vfr-ért!
ÁÁÁ ezzel nem lehet fighterkedni. Kő nehéz!
Már van rá 2 érdeklődő itt helyben . Licit lesz belőle, vagy megverekednek érte még nem tudom. Mindegyiknek bassza a fantáziáját!
Szívem szerint megtartanám és mellé egy 9-est venni. Ezzel hogy van rajta 3 doboz azért lényegesen jobb utazni.
Majd teszek a 9-re is!
A dobozokat úgysem adom a motorhoz!
Add el Bogyónak a Hondát!
Hagy vigye!
Ez így van!
Én legalább 9-est akarok a VFR helyett!
Suzukija van,Hondát nézeget a Kawasakisok között!
Azért mindennek van határa,nemigaz?!?
Nálad a pont!
Cső!
2001-esbe 150-200-zal ezalatt kapsz egy Zx 9- est,aminek nem tudsz felsorolni ennyi ismert hibáját,plusz erősebb is.
Mi a bajod a Kawával,és miért nem vagy még ezek után sem kiebrudalva innen?!?
Erre mondják hogy amíg van szar addíg van veréb is!
Ez nem bírja azt amit a Suzukid!
Ha ugyanúgy akarod használni akkor ez pik pak kifekszik!
Aztán heroin áron kapod majd az alkatrészeket!
értem,mindenki ezt mondja amgy de látok 1 pár 929-et,sőt stuntost is
A 929 már 17-es Bogyesz de szerintem ne akarj azt!.
Nagyon kevés a jó állapotú.
Fesszab, generátor, exup motor,váltó, ECU, benzin nyomás szabályzó.
Ezek előbb utóbb tönkremennek!
Drága hozzá minden mert fogy.
a 929?
16-os felnikkel fut kivéve amin kicserélték 17-re :)
Mindig van új elképzelés, küldök képet ne aggódjál. Amíg nincs lepriccolva egyszínűra addig nem hirdetem meg.
Ami biztos az hogy itt szar a helyzet, megszűnt az asszony munkája ami miatt felköltöztünk nagyfaluba, én meg felmondtam ennek örömére.
Ha lenne valami jobb meló maradnánk, egyébként irány külföld, 1 kivételével az összes kocsimat eladtam már. Ha valaki pestre szeretne költözni, van egy szép házunk is eladó, esetleg albérletbe kiadó.
az én kedvemre /kedvemért TE ne szááááágudozzzál
inkább tolj egy képet az idom nélküli rakétáról, ami MÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ELADÓ.
tomi, még meg sem melegedett a segged alatt az üléslap, a segged formája nincs a szivacsba ivódva és sicccccc a háztól!
Írtam már, olvass vissza. Újonnan vennék, de az itthoni 12 éves darabok már kaptak eleget. Ha rendes nagymotor kell ősszel vidd el az R1-et. Gázra egykerekezik, elvan 6 literből, van rajta rendes fék, kényelmes is
Szeki csak a te kedvedért mentem az idom nélküli motorommal 70 km-t 180-nal. Füldugóval kibírható volt, az egyik rendőrautó úgy megijedt a látvántól, hogy kiindexelt és elengedett
Most annyival közlekedek az R1-gyel, mint régen a 9-essel, így a hátsó gumi 3000 km után cserés lesz
Majd te is felnősz, és akkor japán autót fogsz venni.
Miért is nem jó pl. egy 10 éves Honda Civic, vagy egy Toyota Corolla?
Reggelt!
láttam,ott mentem el mellette az utzárkor