Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a legbutább fapados injektor üzemel rajta, sokat eszik benzinből, váltó az kell bele mint a 9-be de csak a 00-01 jó bele, generátor, fesz.szab szintúgy köll tartalékba, tartalék motorház mert reped a blokk, exup motor mindig hallatja a hangját néha meg is hibásodik csak cserélni lehet javítani nem nincs mit újat rendelni beléje, egybe adják
motorja csendes, nem eszi az olajat, ez a legkényelmesebb évjárat, fesz.szab biztos kell rá, nem árt egy jól tekercselt generátor állórész tartalékba, keveset kajál,már 17" felniken fut,100 000 km-t alapból kibír, és honda.
láttam és a rakamazit is ma kerültünk egyet Tokajnak viszafelé csak árokba landolt motorokat láttunk
mi baj a 929-el?
ma újfehértónál megint volt motoros baleset, lekanyarodó autóba ütközött egy gsxr 600, hwlyi menő volt tán érvényes műszaki és biztosítás nélkül.
rendelsz nekem egyet, holnap feltenném a pénzt a számládra. addig számold ki a végét és hívlak.
nem most beszéltem egy csákóval, hívott egy C 9-est, de már akkora eladták. forgalmi műszaki jó állapot 280 000ft .
Én tuti nem vennék RR-t!
Öszintén?
Igen!
Nem mentem még ilyennel. Most őszintén, csalódás lenne a 9-es után?
én szivozok ha a c-500 akkor a b- ?
OK. Szólok mindenképp!
Igen. Azt irja ingyé van a posta!
szólj lécci ha az sbk-t újra feltolják e-bay-re.
postával magyarba. ?
98-99 a legjobb évjárat.
nekem 18-22 e ft közötti törlesztőt számolt az a csákó aki régen vitte a boltot, és össze rugtuk a patkót, egy köcsög innen a fórumról befújt neki tiszaföldváron beszólogatott, de nem bántottam. szal jó hiteleik voltak 0% belépővel. várj, később a mo.-i 500-ért lesz extrákkal műszakival, csak vigyed.
Szlovákia jó volt! az utak jobbak mint nálunk! azt nem mondom hogy nincs szar út de összességében jobbak mint felénk!
ezt a kört nyomtuk le.
kb 14 pénzbe volt egy ebéddel együtt!
http://www.moto-market.hu/elad...
5. sor 2. motor, Vélemény?
Kb 11-12 ezer között!
forintba mennyi
mixi szívózik veled.

a valóság ennél rosszabb.
6-8 éve áll blokk nélkül az enyém, igaz még a párom nem tolt le érte.
de a többiért már igen.

nahh, vance&hnes kipufogó rendszer eladó.
homokfújva , lehet polírolni aki akarja, alu végdob, +rugó. 15 a leömlő, 30 a dob, komplett csak fel kell csavarozni, 98 C -től 04 F-ig jó lehet+posta. slájm partyn ingyenes átvétel.
50 dodo de ki tudja mikor ér ide. Akár 60 nap is lehet!
ha a 9-es B 250 akkor zxr-ek 100.
amúgy a váltóhibás 900 rr még mindig eladó 295-ér, és lehet kell rá költeni 50 e ft-ot.
ezek a B kilencesek már értéktelenek, 350-400 kilóért már jobb megbízhatóbb motorokat árulnak és fognak árulni, még ott a szept. okt-nov, lesz még idő mikor csak pilácsolni fogsz az árakon.