Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Farmer,póló,utcai cipő,biciklis kesztyű.
Megfejeltem oldalról a Bmw-t,valamelyik nyakcsigolyàm eltört,elrepedt,letört belőle egy darab?,nem tudom.
Ezen kívül szinte semmi,egy két minimális horzsolás!
Nem emlékszem semmire,ami biztos,hogy tegnap nem hajtottam.útkereszteződés,jobbra fordultam,elengedtem a gyalogosokat. Elindultam,és onnan kb. 40 méterre egy szemből érkező Bmw befordult elém(4sáv), én pedig a külső sávban ütköztem neki a jobb hátsó ajtajába. Csak a mentőben kerültem újból képbe,pedig magamnál voltam végig. Ez van!
A durva,hogy a sisak alatt tiszta prezúr,mokesz a fejem!
Ajaj!
Mi történt?
Ha jól látom ez 9363 é .
Vele mi van?
gyógyulgassál haverkám
fujd szinre uj töbet kapol
nem akarok nagy képü lenni,de jelen pillanatban,akár K4-et,vagy K5-öt is meg tudnám venni de előbb el kéne adnom a darázst,és más célok is vannak az életben nem csak a kétkerekü vasparipa
Én a 16 órás megjelenést írtam górékám!
Bogyó a K4 jó gép 100-zal többért van K5 ami 2x olyan jó motor.
nincs konkrétan célnak ki tüzve a honda,csak nézegettem a 929-eket,árba sem rosz ahogy mondod és gondolom ÉN,megy is ,de K4 1000 már van honda árba amit Basi linkelt az nekem kicsit öreg 919,azért maradnál a pénztártámhoz mérten fiatalabb motornál a ringre meg mentem volna mivel aról volt szó,hogy aSzekibácsi 9-es 6-os duóját felváltva,pergettük volna a ringen de ugy tüniki nem erőlteti a dolgot,igy én sem,pedig nem kértem volna ingyen meg amugy se azért mentem volna ringre hogy suzukival körözgessek kawasaki napon,hanem az ugymond cimborák pofáját látni de ez el marad,mert dolog is közbe jött nekem........tegnap reggel hivott 1 vevő a darázsért érdeklődve,telefonon meg is egyeztünk,aszonta a koma nincs jármüve,mondom neki el viszem szivesen meg is mutatom,szerelőt is hivhat,de nem érek rá csak estére mert dolgoztam de mire fel hivtam este 8kor,már monta hogy vett egy R6-ot a türelmetlen
Rohadt anyját, már tegnap elkezdett kerülgetni valami betegség, mára kicsit stabilizálódott...ennek is mikor máskor kell jönnie, mint pont a lime előtt. De ha bele döglök is megyek
1.
Akárhogy számolom, amikor ezt írtad, holnapig (az-az péntekig) volt még kettő órád és hat perced.

Mifaszom az 16?
holnap 16 óra...
Ugyan így bele voltam szerelmesedve. Aztán a józan ész mást diktált. Mondjuk 929 semmiféle képen nem vettem volna, de ha lett volna egy misim akkor szinte biztos vagyok benne hogy egy szép 954-est vettem volna.
ne röhögj rajta.
nem szabad rá tukmálni senkire azt hogy x motor pl amin épp te ülsz az a sukár
vannak olyan típusok amik csak pl 10 év távlatában adják ki betegségeiket, a tl pl kiadása óta beteg.
a csávó 1000-es gixert szeretne, de csak szeretne gondolom az ára miatt, most lehetséges alternatívákon gondolkozik ami a régi 900-asokon alapszik.
de megfogta a kis darázs megbízhatósága, pedig kapja az ívet rendesen, és még nem is füstikél a kipufogóból. hidegen szép gixeres hangja van,
Suzukival? Esetleg Hondával?
slájm party
rá se néznek,,a bőrgunya a lényeg
Le se sz.rják.
ha akarom taki koma olyan mintát vág beléje ami teccik.
ezért nem szólnak meg a Ringen, hogy középen kopott. VAgy ott mennyire figyelik?
ha, a pics
ott oldalt van még mit a tejbe aprítani.
kipróbálom, én is dunlop 211 gp párti lettem, csak repedezik hamar ám
Hát, ha nem igazán hangosabb a gyárinál, akkor nem
Jah hogy ez kertes ház. Értem. Hát így már más ár téren is.