Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok
Már itt sem esik!Csak nagyon besimult az ég!Tegnap este óta baromi szél fúj!
Mindenképp kintről akarok hozni!Azokban legalább hiteles a km és a papírozás után is beljebb vagyok mintha itthon veszem! Kell egy verda mert ez az asszonkájé leszen!
Itt biharba nem esik az biztos! folyik a víz rólam. 6 ig kibirom aztán eső nyomába eredek! Irány Pest.
Csak diesel érdekel!
Holnap pótolom az elmaradásom! Ha megvan még a balos lábtartó konzol,érdekelkne!Lekötött elsőfékkel nem egészséges tolatva beparkolni a pincegarázsba!
szasz! a bora érték álló jármű, franc sem tudja de egy olyan réteg veszi aki újra nem költ ezt a hagyományos formát keresi, és neeeeeeeeeeem adja el, olyan garázsírozott példányok jönnek elő itt a francos lakóparkokból hogy szemed szád eláll, tényleg csak ünnepekkor veszik elő.
én tudok neked egy nagyon jó állapotu E39-et 520i 150 lovas motorral,nagyon megkimélt,1guriga
Van erre felé is egy de az nem az ami a képen van.
az időkép szerint már csak itt nem esik.
HALLÓ-SZIA !A múltkor lett volna egy fincsi bömös,de mire elindultunk volna eladták!Alfát meg azért néztem mert 2500 eu van keret és ezért a zséért 2002-2003-ast kapnék 150-180e km között!A vw-audi-seat dieselekben van egy kazal km + 1996-1998 közöttiek !Az elöbb találtam egy borát 140e km-l 1999-s.Talán még meglesz a napokban akkor elhozom !156-on még azért is gondolkoztam mert egy kollégámnak is van 1.9 jtd és az elmúlt 4 évben még gond nem volt vele! Valamelyik nap kereslek !
szeva! nem tudok segíteni abban a szériás blokkban, csepelen bont egy srác B 9-est, meg is akartam venni a blokkot, de kompresszió gondja volt így feladtam. egy másik a B 9-nek segítettem ott egybe lesz a motor de már alig várják hogy használhassák.
jó üzemképes azonnal hadra fogható blokkom nincs
a sajátom is még nem készül, kb 2-3 hónap és sok sok lecsó kell hozzá, na meg türelem
most már láttam!
üzenőfal közelében sem jártam!
az egész évben használt motorok fékjén láthatók ezek a fehér kovászok, amik alulról tolják kifelé a porvédő gumit ami ha nincs ápolva a munkahenger, a dugattyú becsípi és kitolja a porvédő gumit. sakk matt, a dugattyú megszorul, még több kosz jut a belsejébe, és félre koptatja a betétet, állandó vasúti kocsi hangja lesz a verdának.

már összerakva várja hogy bizonyítson.
kicsi szemed nem csak arra használnád hogy a szappan csije,akkor látnád hogy az üzenő falon is keres blokkot zx9 1994
amikor az enyim ezt csinálta,a csuszópersely volt a bibi
te vagy mokuda?
én előbb szétszedném, kb 2-3 óra és nem tippeled-látod a hibát.
a múltkor bömbi, most meg alfa. balázs még nem döntöttél?

szeva! igen van komplett motorblokkom ha írsz egy évjáratot.
szia basi! köszönöm a választ, ha újra felteszik akkor rá licitálok, maradt 100 euróm és mivel már nem tervezek kinti utat lehet bevállalom.
ha újra felteszik linkeld be ide ha kérhetem.

valszeg mindenki nyaral........

milyen volt szlovákia?
ez nem az ami nálunk van