Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez egy kicsit a fellegekben jár!Hol ér ez ennyit? 850 ért veszek egy idomosat és csak annyi a dolgom hogy le bombázom az idomokat és máris naked.Ez egyedi motor?Én ezt nem érem hogy kerülhet egy hiányos motor ennyibe


http://www.kepesmotor.hu/suzuk...
igaz nincs semmilyen felirat az én sport dobomon amit 98-99-re lehet felszerelni, de mikor felraktam és beindítottam tudtam hogy nem kell még eccer ezt itthol beindítanom ha megtalálom teszek fel róla képet 15 forintért adom de le ordítom a ringen az ellenfelek idomját a verdájukról.
Majdnem meg vettem ezt a dobot Bátszitól ma kunmadránon. Ez olyat szólt volna beszarás!

Valahogy nem passzolt a furat. Az egyiket egy kicsit nagyobbra ki kéne fúrni oszt rámenne. Ott hagytam.
hja, csak az egyik szemem sír a többi nevet!

van hozzá bontott alkatrészem
ha nem szerintem ne is tedd
ez egy kb 200 000 -300 000 ft-os jó tanács.
azért érdekes hogy van egy zx9 esem ami újabb ennél és mondjuk hogy jobb motorikusan ennél, fiatalabb, és megcsinosítva talán jobban is nézne ki
érdekes hogy nem azt nézted ki
szeva! felhívtad már az illetőt?
Üdv mindenkinek!

Motort szeretnék venni ezt néztem ki http://www.kepesmotor.hu/kawas...

Segítségeteket kérném mire figyeljek oda vásárláskor ilyen idős gépnél, első komolyabb motorom lenne.
rabócsin bomlott az első m3 sportec
a magyar rócshildok kertje.
nagy szpás volt melózni vele
igen igen jól látod az ott a sportszűrőkön a folytás.
tiszaföldváron a panigale szomszédságában állt.
gázbovden faxa elvezetése!
így fugáznak nálunk keleten
nahhh mixi. itt a donor a motorodhoz, azonnal vigyed és alkoss egy faxa zxr-t.
azért irtam ha az a 9-es 250 lovas,akkor az Ómega is
nem, ami + a motoron az mehet a levesbe. ez persze nem rád vonatkoztatva. azt ami marad azt pedig elhasználjuk. a B blokkom se most lesz kész és ami a legcudarab hogy kellene egy mutatós föstés rá, de milyen. ha már marad akkor legalább legyen olyan szép mint a mostani E-modell festése.
majd lesz valahogy!
én is bekerültem volna a rokefellerek és rócsildok hálójába ha egy jó barátom nem állít le. sokkal előbb lettem volna adós mint te, de nem lettem .
5 év kemény spórolása lett a 9 és nem azé akarom eladni mert kell a lé
a B kawám árát könnyebben dolgoztam "össze" , mint ezt az E-t. nekem -750 aaaaaaaaaa -z értékcsökkenése a B motoromnak, és ezt úgy is össze lehetett hozni hogy 2008-2011 között 0 km ment, egy évben nyomtam kb 3000-et vele. már csak alkatrész áruk van ezeknek a motoroknak.
jo volt a adevisa hitel de ezt kirészletezzük bogyesznál ha el nem viszi addig a TEK
most már leszarom!van még belőle 16000ft kb.és vége!soha nem csúsztam meg egyetlen részlettel se,ezután hátha telik majd egy olcsóbb motorra is,még ha ez meg is marad ugy is!
az a két négyzetméternyi hely a garázsban,amit elfoglal eddig se nagyon számított...
:-)
miért nem is ismertelek már akkor!biztos szóltál volna,hogy ne vegyek fel frank hitelt!