Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Maradt 70 euro. Nem licitalt rá senki!
linkeld be a hirdetést és meg mondom ismerem e nálunk van egy ilyen
szia!
Azt mondták hozzád forduljak segítségért... :-)
van1 kawasaki zx9r ami motorhibás lett.
tudsz estleg komplett eladó motort?
A tied sima hatlap.
Fölsö imbusz csavar a kormány csapágynál nincs kilazulva.
ez kormánycsapágy szerintem is az itthoni 9esben is esedékes éppen a cseréje
1.

Hétvégi autó, hétfőtől péntekig szervizben van, a fennmaradó napokon meg Te szívsz vele.
Akárhány ismerősömnek volt alfája mind így járt, pedig néhányan első tulajok voltak garanciával, és még így is.
Mocsok jól néz ki!
Tetszik nagyon feketében elég ritka szín neki!
Nem de szépen egyben van
Sziasztok!

Esetleg vagy véletlenül.., ismeritek azt a kawát?!
Alfa 156 1.9 Jtd-röl tudtok lökni valamit? Baromira tetszik és elfogatható árban van amiket néztem.
mi lett a sorsa basi?
fék karnál nem kormány csapágy?
OTT fent kattog a fékkarnál DE mi http://youtu.be/QKN3XImiDRw
Sziasztok SEGÍTSÉGET KÉREK
enyémet még nem de két kollegáét igen ! remélem engem is kűdenek mert a másik két jómadár fasza munkát kapott most a cégünktől én meg ott maradtam a rakás köcsögel !

két hét szabin vagyok most bár már egy el ment !

pénteken lime party ?
Nekem is ez a véleményem. Csóka mondta, hogy van két pár nekik azt mondta apró eltérés van a két pár között, de laikus szemnek nem tűnik fel.
Na felhívtam hogy ezt küldöm is vissza meg elmagyaráztam neki ezt a laikus szemes témát.
egy magát valamire adó bontó ilyet nem küld.
az több mint érdekes
ezzel még 2 éve közlekedtek.
talán ilyen fékekkel találkozott sedu a tesztjei során, vagy ilyen nem adta ki a célrará végén mikor megkommandózta crazy joelt.

fékfolyadék állaga: kocsonya.
Kaptam már postán bontóból olyan tárcsát is ami már úgy mond kuka! Két tárcsa nem is ugyan úgy volt kopva. Mintha nem is azonos fékbetét lett volna benne vagy az mintha elcsúszott volna. az a lényeg a jobb oldalinak olyan pereme volt mint ha marógéppel vágták volna bele. Vissza is küldtem....
Én is találkoztam már olyan nyereggel ahol elfogyott még a fékdugattyú is. Nem tudom hogy csinálta, de ilyet még nem láttam. Ekkor vettem tőled azt a 2 dbot Szeki.
Kívülről is jól néz ki. Hát még ha kiveszed a karmantyúkat. Lesz ott a karmantyúperemekbe olyan retek. Fékbetét meg mindent elárul.....
a fékfolyadék állaga: tej.