Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

link Létezik, bár elég esetlen megfogalmazás...bár B-hez én még nem láttam, de több cég foglalkozik ilyennel.
nekem is szeptember 15 után lenne ideális akkor már lesz itt kint jogsim és nem fügök senkitől
komplett Tuning motor szettett 1000 kobcentis
http://www.kepesmotor.hu/kawas...
érdekes na!
patócs laciék.
debrecen. postán feladod, javítódik, utánvéttel visszaküldöm.703781937.
160 LE. vazze széria 139 LE-vel alapból széthullik, az 1100xx 164 LE. buta emberek vazze és ez meg román lehet
A két hátsóra gondoltam!
99566 HSZ
én má nyilatkoztam.
Dihen Sanyié
téleg nem tudom ugy próbálom csinálni hogy össze rántsam az egész tásaságot,ami nem lesz 1szerü,de kivitelezhető,azért kérdezem kinek mikor jó,és meg próbálom ugy az időpontot összehozni,hogy jó legyen,augusztus vége,szeptember eleje,közepe vége,kinek mi lenne a jó
még ő se tudja,,,,
Ezek meg a Debreceni haverék.
Ha kell valakinek van még egy pár megmaradt B-s alkatrészem. pl kuplung, váltó, dekli.
Mikor lesz bogyó buli pontosan?
nincs mit....
...aha értem, megpróbálom én is saját kezűleg, köszi
,nem! egy jó szaki csinálta,,ezermester a srác bármi ilyesmit megcsinál...ezt a motorhoz csinálta,és ott hagytam nála hogy tudjon méretezni,,alakítani,stb.a motorhoz igazította.
Nem doboztartó,,csak oldaltáska tartó,és hátul csomagtartó hengerzsáknak,nagyobb utazótáskának
Kawasaeki!

Úgy hallottam egy fórumtárstól, hogy tudnál segíteni első féktárcsa szegecselésben. Merre vagy megtalálható és mennyi idő egy ilyen munka?

Köszi előre is
Dani
Egyre csúnyább ez a kík motor
Szia Zoli!
A doboztartód Te készítetted, mert szeretnék egyet én is, csak nem tudom, hogy kezdjek hozzá, tudnál nekem segíteni
Köszi
Kurva lapos az a gumi fazi!nem csoda hogy nem megy 300-at
Bukta....