Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Meg vagyok Szeki,megküzdöttem a bálnával Legközelebb a hatossal megyek.
Üdv urak. Mai penzum 410 km ebből 150km Euroring szét izzadtam a tököm is de KURVA JÓ volt
akkó zozó oda lett
nem ő az...
ennek Grex van

valami ilyen 7-es tulaj vette meg pár éve az AGV sisakomat...
havernak meg ilyen festésó a 7-ese
jóóhogy!
délelőtt mostam.....már 2-kor szárazak voltak a ruhák a lakásban..
motorra nem ülök ilyen időben....
Valaki nem vágja fejből az akkumlátor tipusát vagy a méreteit?
a belső radiátor csapja is a betegségeihez tartozik elektromos tekercs emelget egy kupos záró szelepet,ha meg fekszik a tekercs,vagy nyitva marad vagy zárva
NAGY szelep
Mi a tököm az a versenyszelep?
Azért egy szép állapotút még ma sem adnak oda bagóért!
Ma voltam kint egy körön a városban...majd meghaltam olyan meleg volt, persze full bőrben...
Nem tudom most milyen van benne, teszek fel ide fényképet, majd megszakérted. Most a légtelenítés is bajos, szerintem az előző gazdája szarul csinálta meg, nem nyitotta ki a belső radiátor csapját.
Lenne csere a turbódra, akár 3x annyit is érte. Este hívlak!
2.-ik szériás M5 (E34)
így van megoldva a kiegyenlítője
Nem ócsóé mondja
Ezt a típust manapság már akár egy motoros magazinhoz melléklik mint régen egy cd-t
sőt hibátlan elektromos,projektoros lámpa is,2db
dizzel hütő nem jó az M5-be,ha csak nem a 280 valahány lovas,vagy is a kissebb,mert annak a tüzfalon van a kiegyenlitő,és a hutő tetején lévő kis csecsbe csatlakozik.....viszont van eredeti M5 jelem a vese melletti rácsba,
teljesen hibátlan,a másik blokkon volt rajta,nem hordja az olajat,nem lóg,leömlővel eggyütt 12K
Nem tudom felrakni a dízel turbót az M5 motorra, mert leolvad

Lehet el tudom adni a turbódat, ha jó állapotban van.
Mennyi lóvé
Jeti bontó 20 475 2578
Bamowe auto 20 569 6748
Kasza mester 70 579 9225
ezek postáznak is,de nekem van hozzá porlasztó(jeladós is) vez tengely turbó leömlővel meg pár apróság
Esetleg E28 535 is jó lehet.
Bogyó SOS kellene 525 tds hűtő!