Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hallod Himi a hétvégén is hívott egy srác leadta a nagy szöveget. Szó szerint ezeket mondta: mi ezerrel pályázunk nagyon keményen benne vagyunk a dologban és ígérgetett hogy lejön vasárnap megnézni a hatost (jelzem Kalocsáról ami nem is távolság) Én marha meg nem mentem az e ringre hátha az a szerencsétlen hív. De még annyi vér se volt a pucájában hogy felhívjon, mégse jön. Valszeg elbeszélték a kalóringesek. De legalább szólt volna. De nem baj ,szerdán megyek oktatásra Örkénybe (egész napos, oda fogok sülni).
És az miféle? Nem eszi a tárcsát nagyon?
Isten ments hogy butaságot beszéljek Bogyesz, gyere a SUZUKI motorkerékpároddal
A garázsban 15 ös áll 9+6
egyenlőre nincs sok kedvem motorozni....pénteken lesz a temetés,de Pipihez megyek,vagy motor,vagy kocsi,vagy suzuki,iga Zozó
nem az övé!
amit kinézett!
látod baszod......sokat szarakodtál...
Akkor jöhet a Tízes.
Elkelt a kilences
Pipihez jössz, ?
nekem meg a Szeki ujitatta kicsit porol,de cserébe satu a fék
nekem már vagy 3 év óta az van benne amit Jimyl bátyó ujjítatott fel,,kopott vagy 0.005 mm-t...
Jó az...bár én is leszokóban vagyok, csak ha úgy adja ki akkor használom. Az AP Racinget sikerült 4 szezon alatt elkoptatni.
tök mindegy,,szart se ér,,,,,,
Se hideg, se sör
Hátsó betétből milyet használsz?
Már hogyne számítana egy valami!Az nagyon fontos!A PUNCI !Az csak melegen!Amúgy tényleg cefet meleg van!Ami tavat kipucoltunk most rakják körbe valami mediterrén kővem.Ott kell segíteni.A fólia már bent van és kegyetlenül nyomja vissza a meleget!Ha lenne már bent víz is biztos csobbanunk egyet!
Értettük mi! NE foglalkozz vele a sör legyen hideg a többi meg nem számít. Nem a szándék hanem a fontos!
Nekem most lett cserélve a 9-esen a fékbetét. + a Gixerhez vettem egy origi fékpofa szettet me ugye azon is 6 dugis van elől. Még ki sincs bontva. Majd egyszer csak a 9 esre kerül.
Szóval foglalkozni KÉNE...rohadt meleg, azt sem tom hol vagyok, írok itt hülyeségeket
Nekem is foglalkozni vele. Betéten már elég kevés van, plusz az egyik porvédő gumi is elszakadt
Na azé a yamahák fékeit ne említsük itt. Nem össze hasonlítási alap semelyikkel.
De hétvégén ha lesz időm megnézem. Szerintem levegős is...
Nem is lesz egyengetve!Veszek inkább másikat!Egyszer már cseréltem.Nem emlékszem melyik bontóból vettem de nem volt drága.Utána köll níznem mellik vót az!
Hát, ilyet is meg olyat is hallottam már. Ha nincs durván nagy görbület talán érdemes vele megpróbálkozni...ha nem kerül annyiba, hogy már egy másik árának a felét teszi ki...
Kétségkívül egy bontott vagy egy új lenne a megoldás.
A kiegyengetett pálya használat után kajla lesz megint. Én nem csinálnám.
Attól függ mennyire görbe. Ki kell méretni és ennek fényében kell vele valamit csinálni (vagy kikocogtatja hozzáértő, ha úgy látja, vagy azt mondja dobd a kukába). Vagy veszel másikat...sajnos itthon ezek mocsok drágák.