Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tiszta Lada szamara karbik
csak hogy... mi van min ! 2000 töl első két kép ..1998 két utolsó
na most elvileg motorral megyek ugy hogy hozzál nekem is,mert ott a pusztában nincs kut,max pompa ha meg kocsival megyek az sem lesz neked jó,mert nem hiszem hogy a motorod örülne a gásszolajnak
Akkor megint csak annyit tankolok hogy odáig legyen elég.
Na cakát ,ha holnap este nem vagyok akkor eldobtam a gépet Euroringen
Te kis perverz
Pipitől nincs vissza ut
Nem mindegyiken futott a kari. Amelyiket kikötötték mert ki lehet kötni azon nincs. Egyébként volt ahová úgy gyártottak hogy nincs rajta.
Egyébként B,C,E,F nek folyadék fűtés van a karban Elképzelheto elektromos futesü is. Talán a német piacos D modellen.Ebben nem vagyok biztos.
Nem szetted még szét a motorod ! tele van a karbi vízcsövekel
Olvasgatok és csak lesek. Fütött karbi,,, mivan?
Bicsek keresd Szekit
Sziasztok
Van elfekvőbe valakinek egy 98-as zx-9r- hez felső villahídja, ha igen, és eladná, érdekelne.
Köszi
ami tuti biztos az a C modelek 98 98 de szerintem az E és F modeleken is így van
jaja.....
800km-ert mentem vele kb miota megvettem.olaj meg szűrő lett cserelve.most meg az előbb leirtak következnek.
Himi ne már Sedu csak a fékben van otthon. Lehet hogy meg kellene mutatni hol van a gázkar. Amúgy szerintem a legtöbb karbisnak leállás után begázosodik a karbi és ettől is indulhat nehezen. De majd jönnek a szakik és elmondják a tutit.
asszem csak 2002-től fütött a karbi,,de szeki vagy Basi jobban tudja,,,
Seduról nem is beszélve...
Milyen tipusoknál,márkánál lehet ez így?
megyek én is kispofám!
Ottanalszok!
Kérek egy emeleti pecót!
jaja! ugyanez az enyém is,,kissé nehezebben indul,,,kipárolog a benya a karbiból....
a garázsban olyan jó idő van,,hogy gyujtás ráadásakor alapba mutat egy szintet a hőfokjelző....
szivató nem is kell neki....
Melyik tipusoknál van ez így?
ninja-zx9r ezt alapból amikor megvetted akkor már meg kellet volna csinálni. Az biztos hogy egy pici javulás lehet de csodát ne várj. Ezek nem villany motorok mint a három másik japó márka.
Naná, nem hagynám ki, igaz tudod csak egynapos ott lét lesz de megyek.
Rohattú is útátam melegen indítani a vasat
Köllött hozzá a jó aksi
Kösz a válaszod! Most már ezt is tudom. :D