Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ZOZÓÓ!
http://motoralkatresz.eu/termekek/2533/
Valóban jónak tűnik. Jó kis gyári szűrő mellé oszt jól van...
Szerintem kurva jó árban van. Szerintetek? A héten esedékes lesz....

http://motoralkatresz.eu/termekek/56/
szarminőségű képen nézzem most valmi zvbx vagy mi a tököm.
Jah, az lehet...az 530-ast rakják a búzára is, ugyanazt amit a 9-esre csak más a láncszemek száma. Szóval jó az infó végülis.
Az előző gazdi azt mondta hogy, olyan lánc van rajta amit busán használnak. Pontosan nem néztem utána, mert hiszek neki. Ha nem is busáéval megegyező de erősebb lánc van fent a gyárinál. Haza megyek megnézem pontosabban.
Megkaptad a mailem mester?
:DDD Gondolom vicc volt:DD A busa lánca nem jó a zx-re
a 2002-eseket hozták ki 525-el,de az 530 strapabíróbb így többen azt használják. hmm na ja enuma
Nekem is hasonló a problémám,hidegen jó melegen tekertetem1-et szünet és a 2 diknál elkapja,gáz nélkül,szóval melegen 2 x indítozok és indul
Üdv
Enyémen busa lánc van. Ez nem nyúlik meg!
Egyébként ahhoz képest, hogy még a ZX10-re is 525 kell, nem értem a 9-esre minek az 530.
link
ez van meg...ebben az írja, hogy enuma ek525uwx endless, 110 szemes.
érdekes könyved van...
Gyárilag 530 kell rá....
Egyébként van valami oka annak, hogy a DID 530-as láncot ajánl a 9-eshez, miközben a kézikönyvben 525 van?
Nekem se kell gáz indul szépen.
Nekem indul melegen is gombnyomásra, csak egy picit többet fordul (kb. 3-at kb). Alaposan ki kell pucolni az alapjárati rendszert és jól beállítani az egészet, akkor nem kell gáz melegen sem.
Hála istennek nem! De nem is tervezem nagyon! Eszem meg áll, tudtam hogy kiforrott karbikat kaptak már ezek, de ezt nem tudtam hogy ilyen is van bennük rajtuk....
alapjárati fő..... meg 260 a molnak is kell a lóvééé
Nálam ugyanez, lassan 10 éve. Melegen egy pici gáz és indul, nélküle vagy 5 mp-ig kell tekertetni mire nehezen elindul, alacsony alapjárattal. Előtte a GPX-ek csak gobnyomás és röffent, szinte nem is forgatott az önindító. Ez ilyen, nagyobb gondja ne legyen sose Fapados indításgátlónak is megfelel
akkor csak 60-as fuvóka van benne nem 110-es
nem kawa... szamara