Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És akkor még nagyon finoman fogalmaztál!
jaja.......a lépcső alatt
Nagyon béna a magas kormánnyal
Sziasztok!

1991-es ZXR 750 J szériához keresek jobboldali fehér tükröt,a szára sima fényes fehér,nem gyöngyház,a műanyag búra része anyagában fehér matt felületű.Csak gyári,nem fujkodott,fényezgetett érdekel,ha kopottas az sem baj csak ne legyen taknyolva.

Válaszokat előre is köszönöm!
Csak azért mertem feldobni a kérdést,mert egyszer valaki mondta itt hogy egyengetett!Igazából nem szeretném kloffolni!
Vagy esetleg egy baloldali 2001-hez?
fékkel nem játszunk ! vegyél rá inkább másikat
Hello,szia vagyok!A múltkor felvetettem egy kérdést első féktárcsával kapcsolatban.Bökjetek valamit ezzel kapcsolatban!
Én az enyémbe a Bárdi autónál veszem mindig.
Nem tudom hol laksz,de ha van a közelben akkor az egy egyszerű megoldás.
Másnapra ott van,van náluk vagy 4 márka, legalábbis az enyémhez.
Kb. Két hete vettem,a két pár Szinteres Ferodo 9200 forint volt,igaz van 46 % kedvezményem.
Egy lehetőség ez is.
Vagy Nagyvas.hu,egy màsik lehetőség.
Honnan tudnek vasarolni UJ fekbetetet a B tipusu Ninjam-hoz, elsokerekhez ? ? es milyet ajaltok ? ?

Miért kell nagyobb? Bármikor blokkolni tudom a hátsó kereket, csak erősen kell nyomni.
A hátsó be szokott rohadni a kawánál(főleg nálam, mert ritkán használom). Át kell mozgatni és jó lesz. Esetleg még lehet levegős is.
Azért érdekesség képen nézz meg egy 99-es R1 hátsó féktárcsát, majdnem kétszer akkora, az már egy személlyel sok is, állandóan blokkol a kerék.
Ha bent fog akkor lehet hogy üt a tárcsád, jártam már így.
Hy.gurul valaki ma erre felé?
eltűnni nem fog mert ERIKA mit fog kiáltani: Végh Levente hol vagy, vagy a zsekák teszik fel a kérdést : hol van a házigazda?
Neki szaladt?
háá
Nekem meg letörte ma a g.ci tuja a jobbos tükrömet!
Lehet holnap kivágom a g..ibe!
Figyelj,tutira sokkal jobb lesz,ha görnyedsz mellette egy fél napot,úgyhogy hajrá!
Szerintem utána az elsőket le is szerelheted!
De legalább bíztathatnál!
Megnyugtatlak nem lesz jobb!
Taposgattam nézegettem, blokkolni blokkol de szerintem elég nyögve nyelősen. Szerintem jövő hétvégén szétkapom.
Ha be tudod blokkoltatni,akkor fog.
Hogy ezt lassulásban nem úgy érzed mint szeretnéd,az egy másik dolog!
Jogos ,de figyel meg hogy hányszor fog eltűnni a kéróban, sutyiban megy majd a pálesz