Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

úgy úgy na menten szülinapi party meghívásra
szerintem aki akart vett motort magának, aki meg vakarózik az inkább bolha írtó szert vegyen. ilyenkor már húzni kell neki nem válogatni meg okoskodni
Apukám amit tegnap láttam na az nem volt semmi. Ha mesélik és nem látom saját szememmel akkor el sem hiszem. Szar redvás bmvx6 os a városon keresztül vagy százzal a piros lámpákon keresztül szlalomozva a délutáni forgalomban amikor vége lett a sulinak. Majdnem meg fogott egy szembe jövő ifát de sajna megúszta. Hát szerintem be volt drogozva az tuti. Csak azt nem tudom ilyenkor azok a szaros térfigyelő kamerák mi a picsának vannak.
hát itt is van fogyatékos bőséggel öreg mama elém lép az uton hogy hamarabb át megy bottal mig én oda érek 100sokkal ereszteződés STOPPOS,autók meg álnak,bicajös ki jön elém,recseg a lánc szerencse meg álltam,haza felé jöbről elém jön opeloos csajszi,mellé megyek és kérdem hogy a szemed azért van hogy a szappan csipje?bólogat és mondja hogy bocs.bocs.......inkább haza mentem
nálam még befutott egy két műszaki zseni de gyér a felhozatal. Nem baj se legalább volt pár ember akin lehet röhögni . Szerdán úgy is megyek oktatásra, utána irány a pálya
na léptem valami tokicó fékért jönnének nyiregyről mert az övék kaka lett.
elfogytak már részletesek sincsenek megmaradt a drága majd jövőre újból neki futunk, addigra ződ lesz a is és részletre is eladó lesz , remélem már nem mo.-on fogok dolgozni, pénteken irónikus módon azt mondta a főnököm hogy csak az ajtót támasztom akkor inkább kint támasztom a pipi buli ótán forgalomból kivonom, vihetik róla az idomokat tankot ..... s majd eccer talán.
ma bátornak jöttem vissza felé, ott legalább van pár kanyar
na bazz azt a sok húúúúúje hétvégi ótóst baszná meg a jóisten, országúton 60-al ott ahol semmilyen tábla nincs és bazz legalább 10 ugyan olyan hígagyú vagy nem tudom hogy nevezzem követi bazdmeg nem mertem megelőzni őket mert ha egy kijön a sorból ott maradok a 4-esen ópel astra kombi legalább 7 személlyel a fedélzeten csomi tartó fúllra bepakolva lazán kijön eléd, kikanyarodni/gyorsítani alig bírt az ártatlan. záróvonal ide oda kerültem ki mint a pocsolyát, ha ott lett volna egy nyomorult is bele vertem volna a fejét az astrába az tuti. ma bammeg a kombi ótók 90 % úton volt tuti valami üdülő hely felé, de 60-al.
És nálad Szeki vevők?
naményi hidra gangolt felfelé,és egy kocsisort előzött,de az első autó ugy gondolta ki engedi a jobról érkező(bekötő utról)traktort,a traktor neki is vágott a lejtőnek csak nem vette észre a cimborát,az meg telibe vágta az első kereket,felső comb-has közt sérült,artériás vérzés.......elvérzett
részvétem
azt gondoltam csak megsérült, bár azt írtad telibe küldte
meg halt bameg...........
hol? nem halottam róla, megsérült?
nagyon jó barátom a tegnap telibe külte egy traktor első kerekét..........irónikus mi
Odakint toporognak
látom Sanyi megint alkot
ki járt hogy?
a vevők?
irtam hogy a lánc 112 szemes de nem irtál vissza Kolódtótfaluba volt motoros találkozó,meg holnap mentünk volna Romániába,de hogy a cimbora igy járt nem megyunk sehova..........
a cimbora új építése
pedig ma vótam nyíregyen megvették azt amit a 6-os fórumban csak " nézegettek".
lámpá kép?