Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor te is kérjél kölcsön legalább egy simsont
Ráadásul alig megy jobban, mint egy ZR7-es
szombat délre legyen ám kaja!
Na szevasztok anyaszomorítók

Akkó hétvégére gyúrjatok

Helyszín a szokásos

Magyarország, Tiszakécske Fácán utca
Időpont: 2013.06 29-30 Szombat -vasárnap.
Én valószínű ha faziék jönnek péntek késő délutántól már lent leszek. Akinek ilyen igénye van már jöhet akkor is.
A feltételek a szokásosak megjelenés motorkerékpárral.
Ottalvós társaságnak alvós felszerelés (polifóm, vagy gumimatrac) szükséges, mert a férőhelyek száma korlátozott
Remélem az időjárás megkímél bennünket
1-2 csimbi féle born out és kampec neki! húzhatod utána orrba szájba...
nekem a motor qva drága, ótó óccóbb. és vinnénk husit
Hát mindenki maga tudja, de lehet olcsó láncot venni oszt baszhatod majd ki a kukába.....

D.I.D az minőség. DE ti tudjátok, no meg a pénztárca.
majd ki derülmilyen lesz ha egy 10 est ki bir akkor jol van did-et akartam én is de a boltos rá beszélt erre ................ én ilyen láncal vettem a motort ez rohadt sokat bírt
nem baj,van erő,majd elhuzza!
Na Csimbi azzal jó befürödtél ,eddig akitől kérdeztem az mind azt mondta hogy egy kalap szar uo mint az iris. Szemezgettem én is vele de inkább a biztos DID maradt. De legyen sterencséd.
egyenes kormány jóóóóóóóó de a hátsó lengá villa bele akad a fekvősünbe
nekem se fontos ha nem DID......most az árrán van a hangsuj szeki tud occon,elvileg a Fazi is,,de Szekibá közelebb mert sürget az idő
bogyó én most vettem lánc szettet újat 33 pénz volt japán márka japánban gyártják izumi a neve
csak azért aggódok kicsit mert még müszakira is el kel vinnem a motort és utánna gó Pipi,te motorral jösz?
meglesz
alakul a lánc?
az eredeti 2000-es évjárathoz viszonyítva
van benne egy 2002-es hátsó futómű lengővilla sárvédővel, ez öszvér
az enyimé az öszvér, ott van minden kreháncsolva.
http://www.ebay.de/itm/Kawasak..." target="_blank">érdekes öszvér:
Sejtem kivel beszéltél. Arany 9-ese van és a kölök jó magas. Ha ő vele beszéltél hát igen ott laknak egy háztömbbe az én 9-esemnek a volt tulajával. ÉS igen vett egy 1000rest asszem K3 az.
Berettyóújfalu mellett. 8 km-ere.