Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem rufenoltál án!Most ébredtem! Ha gondolod hívhatsz!
Remélem zozókám eltolod a pofád
Úgy legyen basikám végre 5-6 motorral bepótolnád az előző elmaradásaidat
fűtött a karbi azért indulnak melegen nehezebben mivel párolog melegen belőle a benga
Baja nincs csak kawasaki. Az enyém 71000 km rel a haveré 12000 km rel is ugyan azt csinálja. Hidegen pöc melegen egy pici gáz. Nincs annak semmi baja.
Mórról 4 motor. Úgy néz ki eddig. De lehet hogy 5 vagy 6. Ebből csak az enyém nem 9-es . Csak szombaton leszünk. Este jövünk haza.
Egyedül leszel
Na üdv az " uraknak"

Nem volt időm visszaolvasgatni, milyen létszámra számíthatok a hónap utolsó hétvégéjén kécskén?
Motorom hidegen könnyen,melegen viszont nehezen indul.tovább kell tekertetni és mint ha erőtlen lenne az indításkor.olajat nem eszi,nem füstől.saját és mások véleménye szerint nincs gond a teljesítményel. A napokban viszem szerelőhőz karbi szinkron és szelephézag állításra.valamint ki lesznek cserelve a gyertyák.nem tudom mikor voltak legutóbb végrehajtva ezek a motoron mert nem túl régóta van nállam. Ha ennek ellenére megmarad a probléma akkor mi lehet a baj?
Én felveszem, mert szeretem ha büdös!
Füvön és kavicson is jó
már aki felveszi..
reggelt...
1.Bőrruhába beizzadós jó reggelt.
Taposni köll, oszt majdcsak lesz valahogy.
a hátsó fék a 9-en kresz tartozék, vizes úton segít lassítani, amúgy ki kell tanulni hogy mikor mire használható.
azokból van sok sőt duma is hozzá.
zozó legalább arra használod majd amire megépítetted. a pipi buli után ki lesz vonva a ződ 9-es a forgalomból erre az évadra, lehet tolunk egy pályanapot valami közös helyen, viszem a hatost, egy kategória.
NEm vagytok ti jóba ezzel a hátsó fékkel...
Passz azt még nem kellett cserélnem egyiken sem mert van rajta bőven.
a pipi buli után ki tudom egyengettetni a tárcsádat, ha köll!
holnap du. hívlak
ki lehet egyengetni a tárcsákat, sőt a 296-300-a tárcsák igen minimálisat ütnek is pálya használat után. nekem is a 6-on picit kóvályog úgyhogy 1-je után azt is viszem. a 310-320 széria jobb.
Jimy a szakérője,iga?
na ha 'kikocogtatja' akkor annak annyi