Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

D I D
D I D
Szevasztok!

Eljött a láncszett csere ideje szerelő esküszik a DID láncra bótos meg másra, nekem meg lövésem sincs hogy igazságot tegyek köztük.
Nektek mi a tapasztalatotok, milyet érdemes venni.
Köszi
szervezés allat van még pipi ! egyenlőre nem igérem meg ! de nagyon szeretnék menni csak nincs még sofőröm meg szabit is intéznem kell
tavalyfasza volt idén meg még jobb lesz mert már strandon lesz !
régen voltak problémák az indián támadásokal de mostanábban nem jelemző mert félnek a mocskok
Hali Urak!Egy kérdés!Féktárcsát érdemes egyengetni?Kicsit fáznék tőle nehogy egy nagyobb fékezésnél visszagörbüljön!Bár ezeknek amilyen szar féke van nem érdemes vele foglalkozni! Ha érdemes neki állni,hogyan kell egyengetni?
Csimbikém remélem megtisztelsz a hónap végén bennünket kécskén
Szamóca bort, páleszt ne felejtsd otthon
Fazi nehogy holnap pénteken induljatok majd két hét múlva

2013 06 .28-29-30
Akko minnyá írok thx!
kawaszeki@freemail.hu
vannak még csodák, és lehetetlenek.
Na! Mondja nekem valaki, hogy az USA-ban nem kolbászból van a kerítés. Rendeltem onnan gyári féktárcsát, használtat, 4.9 mm vastagnak és totál egyenesnek volt hirdetve, a szegecsek sem lötyögnek. Kemény 22 ezer forint volt szállítással együtt (USA-ba kértem egy rokonhoz, onnan repülővel hozta el). Az előbb kaptam meg és egyszerűen tolómérővel nem tudok kopást mérni rajtuk.
Szeki, van valami email címed ahol el lehetne téged írni?
Pálinkás jóreggelt!

Én meg le is vágom a féket, ("hisz, a fékezés a gyávák menekülése")
és mivel elég a motorfék is.
Voltak igen! meg van is pár cucc.
neked voltak zx6 alkatrészeid eladók?
nem próbáltam
A zx6-é nem jó rá?
Olyan kell mint az első képen van.
szal az ott a képen egy C hűtő a propellerjével.
a mellette lévő szélkeverő felesleg
a nagy dobócsillag -9- megtalálta a tesóját -6-

mellik érdekes számodra
akkor csak volt 6 egészséges fokozatod
most megnézem
megvettem. holnap ha otp közelbe jutok küldöm a másik cucc árával együtt. jövő hét hetfün lehet megyek pöstre és beszélünk.