Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

örülök fazi ébreszd a dynókat.
nekem nincs messze, csak még jót nem hallottam róla
Legkoyelebb jovore lesz!
hy.

Nem sajnos kihagyom most.Majd legközelebb
Megjott a cumo
Te josz Pipihez?
Na mi a Lengyusszal penteken indulunk pipihez 1 ora fele
Valaki meg a korzetbol jonne velunk jeleze!
Szevasztok trogerek!
igen
futball huligánok jön valaki hétvégén ide hőbörögni ? kevi rock
vagy bor
ott a pont himi!

ez teccett!
szerintem a sör.....
mi folyik itt gyöngyösön kéremszípen
"jobb motoros"...
A gyakorlott pályaversenyzőt majdnem kiütötte a Ringen az 1-es kanyarban vazze.....
a "fasza fékje" miatt
Sedu drága ismeretlen fórumos társam. Akkor kezdjük elölről, amellett hogy nekem nem tettél még rosszat DE abban egyezzünk meg hogy nem vagy te akkora májer motoros hogy akkora különbséget tegyél a motor fékek közt. Majd ha már évek óta a másodpercekért harcolsz. Na akkor fejet hajtok tudásod előtt. Biztos hogy van jobb fék a kilencesnél azt aláírom. De az egyszerű mezei motorosoknak mint én és nyugodtan vehetünk téged is a többség közé, hidd el nagyon jó az a fék. Lehet barkácsolni faragni de azt max a falusi suttyóknak tudod bemagyarázni. Ezt csak azért írom mert sajnos a hozzászólásaiddal nem tanácsokat adtál eddig hanem fikáztál, és az nagy különbség. Biztos hogy ügyes szerelő vagy és jó motoros de a hozzászólások néha egy kicsit elszaladnak veled. Motoros baráti üdvözlettel. És megnyugodhatsz mentem már jobb motoron amin tényleg jobb a fék és pontosabb a váltó csak azoknak az árához hozzá tehetsz még egy nullát. Tudod azért nézni kell az ár és kor arányát.
Kár hogy 2001 -ben egyik széria motoron sem volt radiális féknyereg!
2003-tól raktak utcára is!
aprillia SR 50......
ez má megint milyen kókány?
ez mia a szré? Bimóta?