Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a kísérőt el ne felejtsd
hozd el pipihez, a délutáni esti koncertek után hátha pár motornak alacsony lesz az olajszintje, azzal feljavítjuk.
a saját kérdésedre adtál választ és a tábla nem hazudik.
Köszi ZOZO, megyek eggyel... Köszi az előzőt is, megjött a láncszett...
Nagyon sok embernek bejött hidd el köztük nekem is. Sok szerelő is dicséri.
Mert bíztam a szerelőmben, most persze széttárja a karját, hogy Ő ezt nem érti, pedig ez egy szuper olaj...na mindegy, most hozzáértőkhöz fordultam a személyetekben...köszi a segítséget mindenkinek

inkább megiszom olyan drága volt...
Szerintem nem a motullal lesz a baj.
99 es 9-esbe mennyi motor oloajat öntsek?
Ír a rajtalévő tráblácska olyat hogy filternélkül 3.1 L filterrel 3.3 L.
Szárazon meg 3.8 L....
Igazából engem annyira nem szokot érdekelni mert felöntöm felső határig oszt jó van. CSak most érdekel hogy mégis mennyi az annyi.
volt már itt egy fórumos aki ugyan ezt kérdezte/csinálta!
a jót minek elrontani és nem egy rossz olajat cseréltél le
a motult ki ne dobd/öntsd
...és abból is melyiket?
Erre esküdött a szerelő embŐr, baszom belőle ki a picsába, Fuchs beszerzési forrást tudtok.
ha jó volt a repsol miért nem az lett a következő?

MOL,Fuchs,Castrol....
az ilyen Motul a ZZR-be való...
mondtuk már!FUCHS!
Jó reggelt
Van egy fura jelenség a váltóban, ami olajcsere után jött elő és nem tudom, hogy ez az olajtól van, vagy mechanikai probléma?
Nos, lecserélt olaj egy Repsol Sintetico 10w50 racing volt, semmi gond vele, most Motul 5100 10w50 került bele, jelenség a csattanó váltás, ez idáig nem volt, csak egyesbe, de most szinte minden sebesség váltás egy rémálom, és tök mindegy, hogy felfelé, vagy lefelé váltok.
Szerintetek?
Köszi
szét ment?
majd le fényképezem a váltóm
én visza fele is kuplung nélkül gangoltam

nem bizonyult jó bulinak
A jövő hét végén.Tiszakécske Pipi ranch
Szasztok

mikor lesz a fórum tali?
Te pipi mi a fasznak diplomázol?,ha még ezt sem tudod hogy ma van a nap forduló,tehát ma a legrövidebb az éjszaka,Így sokkal gyorsabban túlennél a bulin,ez a sok mű ninja úgy sem bírja már a meg próbáltatásokat.
1.Jó estét.