Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Minden felajánlást szívesen fogadok ebben a válságos időben.
Már azon gondolkoztam hogy felajánlom egy szentendrei motortalan motorosnak építsen belőle egy motorcsónakot.
ÁÁÁÁ ne is mond az az idő járást,szerintem sok motoros akinek meg van még a motorja ő sem tudja kihasználni a szabad idejét.
Mikóóóóóóóóóóóóóóóóóórrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr?
A
mikor időm van akkor esik az a szar eső Ha jó az idő akkor meló van. Tegnap mentem volna az e ringre pályamotoros oktatásra, erre reggel zuhog Most már ott tartok ha szombaton lesz egy pici jó idő akkor irány Kecskemét és szétgyilkolom. Inkább mint hogy bagóért eladjam.
Na mesélj a 6os-rol mit csinál a pályán? Vagy még nem próbáltad?
A kanyarban max a flaszterig esek de a vízben a meder aljáig
Hát teljesen hüljének nézel?Persze hogy tudom mi az a gumi egy olyan anyag amit a jó apád a faszára húzott volna most nem ismernélek.
Helló. én kiemelt helyen lakom. De ha itt lenne a víz akkor valószínű hogy JIMY konyhájában mellig érne a víz.
pedig jól varázsolod a kanyarokat
baszhatom nem vagyok boszorkány, nem maradok a tetején
attól még ugorhatsz 1 csukást
Még szerencse hogy a harmadikon lakom mert nem tudok úszni
lassan extrém sport az uszás
textil,vizálló?
Sziasztok!Sürgősen eladó egy grand canyon bike collection kabát, semmi baja sincs, azonnal vihető!100%-ig vízálló és lélegző, férfi textil kabát!A méret 5xl, és 13-ért elvihető alkuba benne vagyok!:)Helye:Budapest, Rákospalota!:)üdv. Sziasztok, és előre is köszönöm a válaszokat!:)
Azért nem irigylem őket
legalább a pöstiek is meg tudják mi az a gumicsónak
Miért is ?
Szeretném ha összefutnánk.UBU-912
új szilva lesz
újszilvás ott mi lesz?
Kékvér drusza ,a Duna a kerted alatt megy már?