Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A nagyon az kizáró ok?
Koogaben de csak akkor vegyél kilencest ha egy picit szellemi fogyatékos vagy, mert a tulajok 99,9 százaléka az
Hol egy hozzáértő horgász!
ugyanaz,,,,,,némi változtatással,,csak az idomokat,meg a vázat módosították 2000-től,,,lényegében ugyanaz a motor,,,,,,
Köszönöm a válaszokat, így elmondottak alapján szerintem zx9 lesz az asszony az lc4-es is elviselte a 200-250 km-eket, annál szerintem ez csak kényelmesebb lehet Illetőleg én a két lámpásokat nézegettem, van vmi eltérés a blokkjuk között is vagy az ugyanaz?
Sziasztok
pénz+egészség legyen
Na te nem az vagy aki nem issza el.
No én hasonló méretekkel rendelkezem,2cm-10kgminusz,az asszony is nagyon hasonló a te kedvesedhez.Ö azt mondja hosszú úton(200-250km)nem annyira hepy,de melyik motor kényelmes hátul?De majd te döntesz +a pénz tárcád.(ZX9R)
Az a lényeg hogy legyen meló

aki nem issza el...
Ismét szép helyeken jártál,te fő csővezető.
Ja de csak mára.
Szeeeeeevvvvvvvvvvvvaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Mizujsi ? Vége a melónak?
1. szeva druszáim.
Ja és azért kíváncsi lennék azokra az egyidős gépre amelyik jobban megy
Tudod drusza ,én nem ismerem személyesen Sedut. Nekem rosszat nem tett. Csak az állandó hülyeségei dühítenek. Nem kell állandóan okoskodni, elmondja a véleményét és max jó tanácsot adni. Azért mert neki nem volt jó azért nem kell lehúzni (okoskodni) . Biztos van a kilencesénél jobb fék de úgy szövegel mintha ő szerelne Rossinak. És más nem ment volna más géppel. Tisztára olyan fílingje van mintha egy bontós próbálná elmagyarázni a mercinek a bajait
mit téped a szád drusza!egyszerűen válaszolj mint én!
Menny már a picsába te barom!a köcsög beszólásaiddal,,lefikázásoddal,,,,nem veszed észre magad?mégis ide firkálod a marhaságaidat
Nem seggrakétát,hanem motorozható,túrázásra használható sportmotort akar!
A lomjaidat meg ne itt reklámozd(fostos R1)
Gyere inkább a Gajavölgybe.
Én ott leszek.