Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

fokt motor. link
Napot!

Szeki, már egyszer kérdeztelek ram air témában. Na úgy alakult, hogy csak a jobb oldali beömlőről az alsó puffertartály (vagy másik nevén tank resonator 16181A nevű alkatrész) kéne. Ilyened van, vagy megbontod esetleg az egyiket? Azzal a tömítőgyűrűvel vagy mi a rákkal a tetején együtt kéne (92071)
Egy kérdésem volna!Nem tudjátok hol lehet SHARK kupakhoz plexit?
Adjon Isten!
k6 1000 tárcsád van?
K5 1000 blokkot tudtam jó állapotban, de elkelt.
Legalább 10 ember személyesen ismer és jó véleménye van rólam, a többi billentyűhuszár nem érdekel.
Akinek tudok segítek általában ingyen.
kevesebbet, mint 2 heti fizuért adtam el a komplett elejét
Most ennyiből egy jó kereket vehetnék csak.
1.
Mikor megláttam a képet egyből ő ugrott be. Nem gondoltam volna hogy így feldobja. De igazad van jelenleg mind a háromból hiány van.
sedu futóművéből építhettél volna egy ilyet, csak valami hiányozhatott:
- akarat
-tehetség
-pénz

pazar.
mert mondjuk tiszta pozitív véleménnyel van itt a fórumon mindenki !

de a kérdés adott gsxr 1000 k2 papírok nélkül lehet törött is csak váz sérült ne legyen plusz indítható jó blokk
Miért is?
házi szilvával tudok most szolgálni....
emeleti szoba foglalva!
vödörrel kimerős,vizes estét...
valahogy nem sok bizalmat fűzök ahoz a csávóhoz de majd rá kérdek
szeva! na itt a lehetőség hogy feltedd ezt a fantasztikus lehetőséget sedu-nak ő itt az ilyen ügyek profi kivitelezője, biztos van rá egy jó tuti tippe.
szeki nem tudsz véletlen eladó gsxr 1000 k2 papírok nélkül töröten is jó csak ne legyen a váz sérűlve ! és lehetőleg ingyen elvihető legyen
császtok
2. eddig 2 zivatar volt ma egy jégesővel, most jő a 3-dikkkkkkk
Gyere én meg kiszedem a traktorgumi belsőt és úszó gumiként fogom árulni a Tisza partján.